Aitäh!

Mul oli eile võimalus veeta aega minu jaoks maailma kõige huvitavamate inimestega. Ma olen selle üle nii õnnelik, et mul ei ole lihtsalt sõnu! Võite siit siis välja lugeda, et ma ei kirjuta oma suurepärasest töövarjupäevast siia midagi, kuna seal juhtus asju, mis ei ole kõigi silmadele/kõrvadele.
Tahan küll rääkida natukene sellest, mis kingitus mulle õhtu lõpus tehti. Mulle väga meeldivad lihtsad asjad, millel on tähendus. Mulle kingiti kaks kivikest, oranz karneool ja must turmaliin. Paar päeva enne eilset küsiti mu käest, mis on mu lemmikvärv. Must on olnud kogu aeg mu lemmik ja oranz on saanud selleks viimasel ajal.. Igatahes nüüd sain ma teada ka, mis nende kivide tähendused on.. Näitan teilegi oma kivikeste pilti ja panen mõlemast lingi, kust rohkem infot leida võib!

Karneoolist saab lähemalt lugeda siit.
Turmaliinile saab aga pilgu peale visata siin.
Ma soovitan teile kõikidel need läbi lugeda, sest minu arust on see väga huvitav. Need inimesed, kes mind tunnevad teavad, et nii mõnigi asi seal kirjelduses läheb kokku minuga, ehk mul oleks neid kivisid juba ammu vaja olnud. Hehe.

Aitäh!

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused