He wants to be your friend, but not in facebook

Riinu pidi mulle meelde tuletama, et ma kirjutaksin täna kindlasti blogi. Kes mulle seda meelde pole tuletanud? Riinu.
Õnneks on need sündmused mul kõik siiani peas seega ei ole mul endal blogi kirjutamine meelest läinud. Tahtsin rääkida teile natukene oma eilsest "kuulsuste" rohkest päevast. (Hakkasin juba kirjutama oma päevast, aga kui ma olin jõudnud alguse ära kirjutada avastasin ma, et see on liiga tobe, seega alustan uuesti.)
Kõik mehed. Ütleme nii, et kas mu jaoks saaks üks päev paremini lõppeda? Ei. Eile oli tõesti suuuuurepärane päev. Lausa ideaalne. Joorits - lähen tema juurde siiski töövarjuks - see uudis pani mind hüppama ja kükitama ja kilkama ja karjuma nii, et kõik kes mind tol hetkel nägid vaatasid lolli näoga ja ei saanud aru, mis mul küll juhtus. Saaremäe - rääkis mulle oma ühest toredast projektist millest ta kaua mõelnud on ja lootis, et mina löön ka seal kampa. Lisaks ütles, et ma olen Läsna peo viinud pidude top10 hulka, mis tähendab minu jaoks väga palju. - tegelikult on nii, et ma olin sel päeval Saaremäedega nii palju koos, et ma võiks nendest selle päeva kohapealt pool raamatut kirjutada. Lindmets - oli lihtsalt armas ja küsis kuidas läheb ja kus ma olen ja mis ma teen - vaatasin Ann'ile otsa ja ainult suud liigutades, mitte häält tehes ütlesin "See on Renato Lindmets, saad aru v?" Umbraško - küsis kes ma olen - haha, see oli kõige ulmem mu jaoks, sest ta meenutab mulle kogu aeg K.T'd ja teadmine, et ma räägin inimesega, kes meenutab mulle K.T'd oli liialt naljakas. Laksa - küsis, kas ma oskan vene keelt ja kas mulle meeldivad venelased.
See kõik oli nii veider, et mul on kahju, et see läbi on.
Laupäevane päev ajab mind ikka veel naerma.
Aitäh teile mu sõbrad, kes te Läsnal käisite. Olite mega armsad ja tänu teile, oleme me teinud Läsna peost veel kõvema peo, kui see oli enne.

Ps. Poisid, kes te Läsnal käite. Mu ema ütles täna, et ta on tähele pannud, et mida pidu edasi, seda rohkem te olete oma tantsuoskust paremaks muutnud :))

Kommentaarid

Populaarsed postitused