HEAD ööd.

Ma olen viimasel ajal hakanud ennast kartma. Õigem oleks öelda, et ma olen hakanud kartma oma mõtteid ja oma mõttemaailma. Ma olen hakanud kartma oma unenägusid. Ma lausa kardan magama jääda. Vahel ma olen õnnelik, kui ma ärkan hommikul üles ja avastan, et ma ei näinud öösel midagi unes. Vahel ma olen õnnelik, kui ma ärkan hommikul üles ja meenutan, et mõni hea inimene ütles mulle unes, et ta igatseb mind või üks kallis inimene ütleb, et ta on heas kohas. Mul ei ole nende unenägude vastu mitte midagi. Ma olen näinud unes väga imelikke unenägusid, millest asjaosalistele rääkides võtab endal silma särama ja peas käib mõte, et miks küll ma nii veidraid unenägusid näen, aga seda ainult kõige paremas mõttes.
Kui nüüd tagasi tulla alguse juurde, siis viimasel ajal ma tõesti ei julge enam magama minna, sest ma ei tea mis kõik enne hommikut juhtuda võib. Mu kujutlusvõime on suurepärane. Ma võin kujutada asju ette vägagi reaalselt ja mu unenäod on väga reaalsed. Vahel meenutades ma mõtlen, et kas asjad juhtusid ikka unenäos või olid need äkki ikka reaalsed. Miks ma seda kõike räägin on see, et viimasel kolmel uinakul olen ma näinud hirmutavaid unenägusid, ühte neist võib tõesti lausa õudusunenäo kategooriasse liigitada.
Eile nägin ma unes ühte inimest, kes ei kahjuks enam meie seas. Ta lihtsalt seisis. Ta seisis terve mu unenägu ühe koha peal ja lihtsalt vaatas. Ta ei naeratanud, nagu talle tavaliselt kombeks oli. Ta ei öelnud, et ta on heas kohas, nagu ta tavaliselt ütleb, kui ta mu unenägudesse tuleb. Ta lihtsalt seisis. Lihtsalt. Seisis. See oli kõhe, kohe päris ausalt oli kõhe. SURNU - ilmamuutus, haigus.
Täna nägin ma unes, kuidas mulle ühte väga kallist inimest piinati minu silma all. Ta vajas abi, helistas mulle ja ma läksin teda aitama. Unenägu lõppes sellega, et ma istusin kinniseotuna toolil, te seisis mu ees, samuti kinniseotuna ja teda piinati. Kuna teda oli juba tükkaega piinatud, siis ta oli väsinud ja ütles, et tal on ükskõik mis temaga tehakse, aga ta ei saa aru, miks seda peab minu ees tegema. Sellepeale ütles piinaja: "Lisete peab nägema milline.." ja siis ma ärkasin. Ma ei kuulnud selle unenäo kõige tähtsamat lauset. Ma ärkasin öösel üles ja olin endast väljas. See oli nii reaalne. See oli nii detailne. See oli õudne. PIINAMINE - raske haigus, õnnetus ja südamevalu. 
Kui ma tegin täna õhtul paari tunnikese pikkuse uinaku, siis ma nägin unes, kuidas ma käisin surnuaias ja sealt ära tulles kohtasin ühte vana tuttavat bussijaamas, kellega ma natukene juttu rääkisin ja siis ära läksin kuna ma olin nii väsinud. Ma kukkusin kokku. Ma minestasin kuskil täiesti suvalises kohas. Ühel hetkel mu jalad lihtsalt enam ei kandnud mind. Ma ei jaksanud enam edasi liikuda. Mul oli paha. Mul oli tunne nagu oleks see päev olnud mu viimane päev. KUKKUMINE - õnnetus ja ebakindlus
Ma ei usu nendesse unenägude seletamistesse, aga kui ma näen nii palju halbu asju ja need kõik tähendavad peaaegu sama, siis kas see saab olla kokkusattumus?
Ma ei tea.

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused