Loe mõttega

Tead. Ma olen terve õhtu Su peale mõelnud ja mõelnud, et mis Sul on. Sa oled katki. Sulle on tehtud nii jõhkralt haiget. Mingi kindel asi Su elus muutis Sind. Kahjuks ma ei tea millal see juhtus ja mis üldse juhtus, aga pärast seda Sa muutusid. Ja Sa ei räägi mitte midagi. Kõik Su vastused on tegelikult pinnapealsed. Sa saad kurjaks. Sa oled kurb. Sa pettud muudkui inimestes. Isegi pärast kõiki neid pettumusi, mis oled saanud, usud Sa ikka veel inimestesse, arvad et nad on toredad ja head. Sa oled naiivne. Su viga on liigne hoolimine. Väikene lootus Su sees.. mis tegelikult ainult sööb Sind.
Ma ei tea kas Sa räägid kellelegi täielikult, mis Su sees toimub. Mulle tundub, et Sa ei räägi. Ja kui Sa ei räägi, siis ma palun Sind kogu oma südamega, et Sa räägiksid. Kellelegi, keda Sa usaldad TÄIELIKULT.
Pikk jutt, sitt jutt. See on emotsiooni ajel kirjutatud, sest ma tahan, et Sa teaksid mis mind piinab. Ma tahan Sind reaalselt õnnelikuna näha. Kallis sõbranna, ma ei ole pime. Ma tean, et midagi on valesti. Ja see viga ei ole väike.


Kommentaarid

Populaarsed postitused