Miks mehed on sitapead?

Ma pole siia väga ammu kirjutanud, sest mul ei ole olnud aega, ega ka mõtteid, millest kirjutada. Nüüd aga võtan ma ennast kokku ja kirjutan siia postituse mis võib tulla vägagi emotsionaalse, aga ma ei anna selle eest pead. See on kõik järgnev on hetkeemotsioon, kuid emotsioon on emotsioon ja kui see toimub hetkel, just nüüd ja praegu, siis on see emotsioon mis on vaja välja öelda.
Pealkirjast on juba aru saada, mida ma öelda tahan. Tänase päeva jooksul olen ma saanud nii palju tõestust, et mehed on sitapead, et nad ONGI sitapead. Siinkohal tahaks kõik kutid mulle kindlast vastu vaielda ja öelda - KÕIK MEHED EI OLE SELLISED, MINA EI OLE SELLINE. Vabandust, aga ma ei usu teid. Ma tean, et see on nii. Kõik mehed on sitapead ja kõik naised on maod. Ei vaidle vastu. Hetkel on sitapead hullemad kui maod. Vahet ei ole, kui palju me teineteist taga kirume ja kui palju me teineteisele väidame kui vastikud värdjad nad on.. Sellel ei ole vahet, sest see on elus nii loomulik asi. Ikka ja jälle tuleb keegi, kes on hell ja hea, aga lõpuks mingil hetkel lihtsalt teeb haiget ja on kas sitapea või madu. See on elu. Tsiteerides oma ema: "Elu ongi ebaõiglane."
Aga, miks selline teema?
Nimelt ma sain täna ühelt oma sõbrannalt facebook'i kirja, milles ta ütles mulle lause: "Mehed on vi*ud ja lihtsam on naistega asja ajada ja ära üldse kurvasta sellepärast, et mingite tüüpidega tegemist pole, ole ainult rõõmus selle üle." See oli tänase päeva avapauk sellele teemale. Neiu on lasknud endale endale hinge pugeda üle pika-pika aja noormehel ja noormehelgi on vastu öelda ainult mesijutt, mis tähendab selliseis punktis ainult head. On õhtu ja noored sebivad, kui järsku ilmub kuskilt mingi blond slut ja juba mõne hetke pärast on neid näha kuskil teises toas amelemas. See on normaalne! Eks?
Sellised kutid võivad otsida endale mõned teised kaltsunukud, kellega niimoodi käituda. Ausalt. Väheke mõistust võiks inimestel ikka peas olla.
Või siis head kutid joovad ennast täis ja teevad kõike, mida lõdvapükskummiga neiud teha tahavad ja lõpuks tuuakse vabanduseks: "Sorri, ma olin purjus!" See on normaalne! Eks?
Jah, sellised kutid meeldivad mulle kõige rohkem. Ma lausa armastan teid. Imelised olete!
Või siis hoopis Sa oled oma kutiga juba aasta koos olnud ja järsku mingil suvalisel hetkel muutub kutt neiuga ükskõikseks ja ütleb talle: "Tee mis tahad!" Annab Sulle läbi lillede öelduna vabad käed, rebides neiu südame miljoniks killuks, muutes neiu kunagised rõõmupisarad 10x suuremateks kurbuse pisarateks. See on normaalne! Eks?
Kõik see, mis kunagi oli, kas see siis tõesti ei lugenud midagi? Kohe eriti ei saa ma aru neist kuttidest, kes ütlevad a.la "lähem lahku" stiilis, et ma ei taha Sinuga enam tegemist teha. Olen seda kogenud ja noh, ka selliseid mehi armastan ma üle kõige! Maailma kõige parem tunne on jääda üksinda täiesti lambist, kuuldes ainult: "Anna andkes." Jah, see muutis kõik palju paremaks. Aitäh, et nii ütlesid. Oled väga nunnu (loe: mine perse.)
Või siis hoopis see, et kutt, kes Sulle kunagi hullupööra meeldinud on rääkinud Sulle kõike head ja paremat ja on öelnud juba Sulle lause: "Sa ei ole lihtne tüdruk. Sa ei ole tavaline tüdruk. Sa oled selline tüdruk, kellele võiks sõrmuse sõrme panna." Sa oled maailma kõige õnnelikum inimene, kui äkki järsku, UPS KOGEMATA on vahelt panek, on uues ja mitte midagi muud enam pole. Ja siis järsku aasta hiljem tuleb see sama kutt ja ütleb Sulle: "Kuule, aga, hakkame käima. Meil jäi kunagi pooleli. Lähme sealt edasi, kus pooleli jäi." See on normaalne! Eks?
Oma sõrmuse võid Sa perse pista ja oma naiivseid tüdrukuid võid Sa kuskilt mujalt otsida. Mine otsi linnapealt üles need kõige lõdvemad tüdrukud, mine ja paku neile oma sõrmust, sest mind see tõesti enam ei huvita, aga tead miks? Sest Sa oled SI-TA-PEA!
Nagu öeldakse, siis haiget saanud tüdruk pole enam kunagi endine.
Aga jah, tõesti, jumala normaalne on nii käituda; jumala normaalne on jätta tüdrukuid sellistesse olukordadesse. Muidugi! See on täiesti normaalne! MHM!
Ma olen praegu nii pissed off, et ma sõimaks iga mehe näo täis, millegi eest, mis ta kellelegi teinud on. Kas mehed tõesti ei mõtle, mida nad selle kõigega inimestele teha võivad? Mehed üldse mõtlevad?
Uskumatu, kui palju sündmusi ühele päevale võib kokku langeda.
Ma ütleks lõpetuseks veel nii palju, et kui tulla tagasi selle lõdvapüksikummiga neidude teema juurde, siis mu sõber ütles mulle kord, et ma olen pirtsakas, et ma olen raskesti kättesaadav. Täpsemalt kõlas see lause nii: "Lisete, kas Sa ise saad ka aru, kui raskesti kättesaadav Sa oled. Sa oled hea tüdruk. Sa oled väga hea tüdruk, aga Sa oled nii raskesti kätte saadav, et head kutid, kes Sind tahavad lähevadki halbade tüdrukute juurde. Ja tänu sellele head tüdrukud üksi jäävadki." Hetkel võiksin ma rahus surra nii, et mu kõrval ei oleks mitte ühtegi meest. Miks? Sest head mehed ei jaksa oodata, nad ei viitsi oodata. Tundub, et nendele ongi oluline kõik muu, mis lihtsasti kättesaadavate tüdrukutega kaasas käib, mis ei pane mitte mingit moodi imestama. Absoluutselt mitte. Ma võin olla täiesti vabalt see hea tüdruk, kellele ei ole head kutti, sest see hea kutt on läinud halva tüdruku juurde. Milleks mulle sellised inimesed, kes ei näe vaeva? Kui ei näe vaeva, siis tähendab, et ei hooli ja ei taha seda nii väga. Ühesõnaga ma pole mitte millestki, ega mitte kellestki ilma jäänud.

Küsimus: Miks mehed on sitapead?
Vastus: Sest nad lihtsalt on.
Ps. Kõik arvamused on kommentaaridena oodatud. Ma ootan huviga teie arvamusi ehk siis kutid, näidake iseloomu (tüdrukud ka ;)!

Kommentaarid

 1. Ma tundsin seda lugedes täpselt sama, mis Sina ja ma nägin oma silme ees pilti sellest, kuidas Sa seda kõike välja ütled. Ma vihkan mehi, ma vihkan, et nad on sellised, nagu nad on, ma vihkan nii paljusi asju.. appi. C.

  PS! Kuna praegu ma vajan ainult häid asju enda lähedale, siis ootan väga postitust minust kallike. :) Ette tänades C.

  VastaKustuta
 2. Ma kahtlen, et asi on meestes. Asi on pigem üleüldiselt inimestes. On mõned üksikud mõtlemisvõimega indiviidid, kes ei käitu teiste inimestega nagu rämpsuga. Ülejäänud on isekad, ennasttäis jobud. Probleem on inimestes, mitte meestes.

  VastaKustuta
 3. Ma ei nõustu väitega: "Kõik mehed on sitapead". Tõesti nad KÕIK ei ole seda. Sellise käitumisega "mehed" nagu Sa neid kirjeldasid, ei ole kindlasti mitte Mehed (just suure tähega).Need, keda Sa kirjeldasid, on poisid, kindlasti mitte mehed. Poisid lihtsalt käituvad nii, kuna nad ei oska teisiti, nad ei ole veel saanud Meheks. Selleks, et nad selleks saaksid, peavadki nad olema rumalad, tegema vigu ning mõne aasta pärast nad ehk ka mõistavad, millest heast nad ilma on jäänud ning muutuvad. Mitte küll kõik, kuid paljudel loksuvad siiski asjad paika. Ja alles siis me saame rääkida Meestest. Ja mina võin küll öelda, et minul on väga hea Mees, kes võimalik, et poisikesena oli "sitapea", kuid enam seda kindlasti ei ole.Igal asjal on lihtsalt oma aeg ja koht.:) Naine S 25aastane.

  VastaKustuta
 4. Iga kord kui mulle meenub, kuidas me temaga pikutades vaikselt juttu ajasime ja teineteise embuses rääkisime armastusest ja tulevikust. Meenub ka kohe see kuidas ta mind päevapealt maha jättis, öeldes, et tal pole enam tundeid. See oli mu südamele selline hoop, et ma ei lase enam kunagi kedagi nii sügavalt oma hinge, mõned haavad ongi parandamatud. Järgnes leppimine, kuid iial enam seda, mis meil oli, ei andnud taastada. Ja nüüd ma arvan et iga järgneva kutiga, läheb samamoodi, kahju kutid aga teisse enam ei usuta. Aga ma usun sõbrantsidesse, Lisete su tekst andis mulle just ühe vastuse. Aitäh. :)

  VastaKustuta
 5. Ei usu, et sa siin nende meeste all mõtled mehi. Need, keda sina kirjeldad on arvatavasti alles poisikesed ja kui on juba mehed, siis nemad on sitapead, mitte kõik mehed. Sa ei ole kõigi meestega kohtunud ja rääkinud!!!

  VastaKustuta
 6. Sugudel nüüd küll vahet ei ole, sitapea on sitapea, kui tõestust tahad siis hakka lesbiks ja veendud, et ka naised on sitapead.

  Äkki oled hoopis liiga kärsitu? "Mehed ei jaksa oodata" Ära lepi siis iga jobuga, võid vahel Ei ka öelda.

  VastaKustuta
 7. Siin päris mitu juba öeldnud ja ma olen ka täiesti kindel, et meesteks samavanuseid tüüpe nimetada ei saaks. Millal nendest kuttidest saavad MEHED? Äkki siis kui nad on suutnud konrollima hakata oma vajadust seksida iga naisega kes neile huvitav tundub hoolimata suhte-seisundist antud hetkel. Võib-olla saavad kuttidest mehed ka siis kui nad suudavad endale kindlaks jääda ühe naise osas ja kinkida pikaajalise suhte ja pühendumise. Selliseid juhtumeid on aga vähe. Seda on näda meie vanematest, et isegi kes paistsid noorena õnnelikud ja vandusid päris noorelt abielludes, et jäävad kokku on praeguseks purunenud suhted, kus ei kannata enam need kaks iniemst, vaid ka nende lapsed..

  Päikest,
  Üks kauge tuttav

  VastaKustuta
 8. kui kauge tuttav Sa oled? :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused