Pühendusega Sulle.

Siin ma nüüd olen. Ma mõtlesin, et ma ei jõuagi kunagi siia. Aga lasen oma mõtetel lennata ja kuna tean Lisetet väiksest peale laon tema kohta ka omaltpoolt huvitavaid fakte.

1. Sa vihkad rosinaid nagu minagi- kuigi vahega et mina söön kringli sees neid, siis Sina nopid need isegi sealt seest välja või jätad üldse kringli söömata. 
2.Sul on lõua peal arm- Pärnu veepargis saadud, sest tulid Ann-iga koos torust alla. See paneb mind muigama. Ma mäletan seda kõike nagu eilset päeva.
3.Sul on hele pigmendilaik-ma olen enam kui kindel et 75% inimesi kellega suhtled ei tea seda, aga nagu ma ütlesin Sulle, kui ma inimest juba väiksest saadik tean, siis selline asi juba kahe silma vahele ei jää.
4.Sa said lasteaia ajal armastuskirja- Sa rebisid minu juures selle sajaks tükiks. Ohjah, millised armuvalud juba lasteaia ajal. Pole kerge..
5.Sa fännasid väiksena roosat- Su riided olid roosad, ehted roosad..
6.Vanilla Ninja bändist oli Su lemmik Maarja.
7.Su lemmikjook on Nestea green tea Strawberry / 30 % less fat
8.Sulle meeldivad poisid, kes oskavad laulda + mingit pilli mängida
9.Sõjaväepoisid võtavad Sul jala nõrgaks
10.Sulle meeldib raadio Elmar
11.Sa ei ole oma perega kunagi kuskil reisimas käinud- kunagi tuleb see päev !
12.Sa olid väiksena vastik jonnipunn ja solvukott- ära loodagi et siit ainult positiivset leiad, meil kõigil on omad vead :D
13.Su tujud muutuvad tihti ja vahel kaod peolt ära täiesti lambist, ilma sõnagi lausumata, mida ma südamepõhjast vihkan.
14.Sul on pruunid silmad, mida Sa enda juures väga armastad
15.Isegi kui Sa kõige suurepärasem välja ei näe, ja Sinust pilti tehakse , siis pildi peal oled ikka väga ilus. Ehk siis Sa oled kuradi fotogeeniline.
16.Sulle meeldivad luuletused.
17.Sa käid pühapäeva õhtuti minu juures Superstaari vaatamas
18.Sa ei karda konne, vaid pigem püüad neid ja viskad nad enda maal vanni
19.Sulle meeldib asju korraldada, kuid kui midagi halvasti läheb oled inimene, kes võib kergelt alla anda.(Mitte alati muidugi..)
20.Sa armastad oma sõpru siin maailma kõige rohkem ja oled nende nimel valmis väga paljuks
“ A friend is a hand that is always holding yours, no matter how close or far apart you may be. A friend is someone who is always there and will always, always care. A friend is a feeling of forever in the heart"

Kommentaarid

  1. 20.Sa armastad oma sõpru siin maailma kõige rohkem ja oled nende nimel valmis väga paljuks - Aga mitte nendega suhtlema.. :/

    VastaKustuta
  2. huvitav fakt noomer 21: sulle ei meeldi timo eichfuss!!!!! :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused