Lisete, Sina siin?

Ma olen täna nii palju õppinud, et ma ei mäletagi millal ma viimati nii palju asju tegin. Tänu lühendatud tundidele jõudsin ma isegi Rakveres käia ja loosipaki asjad ära ostaks, lisaks sain endale käekella, mille üle ma väga uhke olen, sest mul ei ole kunagi korralikku käekella olnud. Kunagi kui mingi korraliku pildi sellest saan, siis näitan teile ka.
Tegelikult pean ma vabandama lugejate ees, kes juba täpselt 10 päeva ei ole siin mitte ühtegi postitust näinud. Ma ei ole mitte midagi huvitavat teinud, mille pärast ma siia ei peaks jõudma. Ma lihtsalt ei oska mitte milleski viimasel ajal kirjutada. Mitte miski ei ajenda mind siia kirjutama. Mul puudub igasugune motivatsioon igasuguste asjade tegemiseks.
Igatahes ma avastasin ennast täna mõtlemast inimeste peale, kes olid minu päevades väga olulised. Ma taipasin, et üks raskemaid asju siin maailmas on elada ja proovida elada ilma nende inimesteta, kes vanasti olid Sinu elus igapäevaselt. Ma rääkisin mõne inimesega iga päev ja nad teadsin minust kõike, kuid nüüd me oleme kaugeks jäänud ja ma pean sellega leppima, sest kui me nüüd suhtleme, siis ma taipan, et tema jaoks ei ole ma enam niivõrd tähtis, et kuulata ja tahta teada mis minu elus toimub. Ma saan sellest aru, sest ma kujutan ette, et ma olen isegi nii mõnelegi põhjustanud seda raskustunnet. Ma proovin elada ilma inimesteta, aga.. see on raske. Ma tahaks nii väga rääkida nendega iga päev ja näha neid iga päev ja.. mida kõike muud, aga nüüd on see lihtsalt võimatu. Kahju, mida aeg inimestega teha võib. Kahju.
Olen natukene kurb, et jõulud tulevad, aga sellest võin lähemalt rääkida mõni teine kord. Praegu mainin veel ära, et kui te vaatate natukene üles poole, siis leiate sealt mingi uue oranži rea, kus on kirjas Tulirebane ja Unerebane. Võita Unerebase peale ka vahel vajutada, sest hakkan sinna oma unenägusid kirjutama. Loodame, et juba täna öösel tabab mind mõni uus ja huvitav seiklus!
Päikest! sest ehk siis tundub see talv ilusam.

Kommentaarid

 1. sa oled ise ka süüdi, et need inimesed sinuga enam ei suhtle.

  VastaKustuta
 2. Kas ma olen väitnud, et see on ainult nende süü? :)

  VastaKustuta
 3. " tema jaoks ei ole minu enam niivõrd tähtis, et kuulata ja tahta teada mis minu elus toimub." järelikult pole sinu jaoks ka tähtis, mis tema elus toimub..

  VastaKustuta
 4. Vanema ja targemana võin öelda, et nii elus lähebki.. ja aina hullemaks, kahjuks!

  Terv, K

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused