Vahel teeb väike asi tuju heaks.

Kuna ma olen hetkel suhteliselt tujutu, siis lugesin ühte kirja, mis mulle saadeti. Tegelikult on see kiri vastuseks minu kirjale, aga siiski.. ma pole vist elu sees saanud nii ilusat kirja kelleltki. Need kes teavad minust ja minu asjadest midagigi, siis need saavad sellest rohkem aru. Igatahes, see kiri muudab mu tuju alati paremaks!


"Armas Lisete!
Muidugi ma mäletan Sind ja oleks tore Sind jälle meie mail näha.. teeme küll hetkel remonti, kuid lõpptulemus tõotab väga vahva tulla :)
Igal juhul olen esiteks üllatunud Sinu julgusest mulle kirjutada ja ülimalt tänulik Sulle imearmsate sõnade eest. Mulle meeldib alati ka oma õpilastele toonitada meie esivanemate tarkust, et sõnu ei tohi tühjalt lendu lasta. Sõnadega võib inimese taevasse tõsta või hoopiski põrmu paisata. Mina sain täna hommikul küll Sinu imearmsast kirjast tiivad :) ... ja olen ääretult uhke oma poegade üle, kes on kaunid kui Eesti männid, targad, viisakad, rõõmsameelsed ja üdini vahvad poisid.
Sulle ja Sinu vanematele-lähedastele rahulikku lumist perekeskset jõuluaega. Ja kindlasti ütle neile minu poolt, et nad on väga vahva, armsa, südamliku ja suure südamega tüdruku kasvatanud!
Aruoja vendade uhke mamps :P"

Kommentaarid

Populaarsed postitused