Puder mu peas.

Ma vaatasin täna The Hunger Games'i, mis oli päris khuul raamat ja ma ootasin filmist ka väga palju. Paraku pidin ma pettuma, sest see film on lihtsalt nii ebareaalne. Kõik, kes on seda filmi näinud ning ka raamatut lugenud mäletavad seda hetke, kui libu toodi just sisse ja teda pesti ja kraasiti. Nii, peale pesemist vahatati ta ning eemaldati kõik karvad. Now, how the fuck kõindis ta järgmises stseenis täiesti ilusti. Ma olen näinud naisi, kes tulevad vahatamisest ja nemad ei kõnni nii, nad ei kõnni üldse. Ebareaalne film.

Enne kui ma hakkan läbisegi mölisema kõigest, millest ma tahan hetkel, siis ma räägin Setest, sest see oli üks tingimus, miks ma siia täna kirjutada tohin. Sete on üks tädi ja see tädi on vot nii. Setega kohtusin ma esimest korda kaks aastat ja seitse kuud tagasi. Ta küsis m'ult, mis mu nimi on, ma vastasin, et ta triigiks mu särgi ära, ta küsis uuesti, ma ütlesin "sinujaoks musi" ja ta triikis mu särgi ära ning tegi mu tollal tulevasele eksnaisele pannkoogi. Järgmine kord kui me suhtlesime võis olla 2011 sügis või talv, täpselt ei mäleta, aga ta helistas mulle purjus päi ja sellest hetkest alates me suhtlesimegi ainult kell 4 öösel ja täis nagu kabjad. Hetkel on Sete täiega khuul olnud, sa ise seda ilmselt ei saa aru, aga sa oled aitanud mul nüüd päris paljust naeratusega välja tulla. Aitäh sulle.Ma ei salli inimesi, kes kasutavad valesti sõna "saama". Kati ütles mulle tihtipeale, et ta ei saa tulla minu juurde, sest tal on midagi muud teha. Ei, sa ei saa hingata Marsil, sa saad tulla minu juurde, aga see muu tegevus on tähtsam sinujaoks. See on teadlik otsus, mitte füüsiline või intellektuaalne piir tema võimetele. Sõnapaar, mida ta otsis on "ei taha". Ja neid inimesi on meeletult palju ning ma ei saa neist aru, kas tõesti on nii raske olla aus? "Ma ei saa sinuga praegu rääkida, mul on kiire.", mis see nüüd oli? See oli samamoodi otsus. Tal on valida kas rääkida minuga või mitte. Teadlik otsus.

Inimesed on rumalad, nad on alati rumalad ja ühesugused. Kõik süüdistavad mind alati, et ma arvan endast paremini kui teistest. Ei. Ma olen ka inimene ja me kõik oleme psühholoogiliselt samasugused. Introvert või ekstravert, vahet ei ole tegelikult, sest motiivid on kõikidel inimestel samad. Kõik inimesed on isekad ja mitte ükski inimene pole mitte kunagi midagi teinud heast südamest, häid inimesi pole olemas. Kõik üritavad midagi saavutada oma tegudega. Ja sa võid nüüd mulle vastu vaielda, et sa annetad raha või oled suhtes isetu. Ei, ei ole. Sa annetad raha, et sa saaks hästi ennast tunda. Mitte ükski inimene pole annetanud raha ning ennast halvasti sellepärst tundnud. Ja sa ütled, et aa ei ole suhtes isekas? Et sa annad, aga ei oota midagi tagasi? Sa oled textbook idioot, kui sa seda arvad. Suhe on kõige isekam tegu üldse. Kõik, mis sa oma partneri jaoks teed on ainult selle eesmärgiga, et tal oleks hea olla sinuga ja ta ei võtaks mingit muud munni endale. Unconditional love my ass. And while we're on the subject of unconditional love, siis ma olen kuulnud, et inimesi ütlevat, et Jumala armastus on unconditional. Ausalt? Kui sa ei usu temasse, siis sa põled igavesti põrgus, that's a motherfucking condition.

Ja kui me juba räägime religioonist, siis minu arvates on naljakas, kui silmakirjalikud on kristlased. Absoluutselt iga kristlane on rikkunud reegleid ja peaks põlema põrgus. Aga nad ütlevad selle peale, et nad usuvad ainult Uut Testamenti ja elavad selle järgi. Olgu, kuid ma leidsin mooduse, kuidas neid ikkagi põrgus põlema panna. Kui keegi teist kohtab kunagi kristlast, siis küsige temalt, kas ta usub karmasse ning kui ta vastab jah, siis ta põleb põrgus. Miks? Sest ükskõik, millisesse osasse Piiblist ta usub, siis üks reegel on, mida ei tohi rikkuda kunagi ja selleks on, et sa usud ainult ühte Jumalasse ning sa ei aktsepteeri ühtegi teist Jumalat ning tema õpetusi. Okei, aga kuidas on see seotud karmaga? Sest karma ei esine Piiblis ega kristluses, kuid esineb ta aga kusagil mujal, hindusimis ja budsmis. Eks te oskate ise otsad kokku viia.

Tsau.

Uuh, ja pildi eest tänks Liisule.

Kommentaarid

  1. Sa eksid väga rängalt ,kui sa arvad ,et häid inimesi pole olemas! Esiteks sünnivad kõik inimesed headena! See mis edasi juhtub on kõik materialismil põhineva ühiskonna virr-varr. Isekus on lihtsalt tegu või emotsioon millest sinu ego toitub.. järelikult me elame egoistlikult materialistlikus ühiskonnas. ja jäta meelde ,et inimesed süüdistavad sind ignorantsusest või kadedusest tingitud asjaoludel ja just sellepärast sa ei tohikski ütelda ,et inimesed on rumalad ja halvad.
    Muide, hinduism ja budism on tunduvalt vanemad usundid ka ,kui kristlus.. seega on nendest usunditest tulnud kõik ülejäänud.
    Väike mõttenupuke sulle siia :).

    VastaKustuta
  2. "...,kas tõesti on nii raske olla aus?" ütles inimene, kes valetab igapäevaselt kõigile, kellele vähegi võimalik, omakasu eesmärgil.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused