Mõttevälgatus.

Vahest kui ma olen väsinud kõigest sellest, mis mu ümber on, kui ma olen väsinud sellest, mida ma otsima ja leidma pead, kui ma olen väsinud..siis ma mõtlen, et elu võiks olla nagu üks väike etendust teatris. Vastavalt tujule. Ärkad hommikul üles ja tunned, et tahaks midagi head ja siis juhtubki kõik nii nagu etenduses ühe lühikese ajaga juhtub. Kõik on teada, kõik on kindel ja mis peamine! kõik on hea! Ja siis lähed magama ja tunned ennast hästi, kõik on rahulik ja Sa oled vaba. Vaba nendest masendavatest mõtetest ja nendest rasketest otsustest, mida Sul iga päev vaja teha on. Lihtsalt oleksid keegi, kes Sa oled alati unistanud olla. Seda üheks päevaks. Üheks etenduseks. Üheks eluks.
Täna ma tahaksin sulgeda oma silmad imeilusa laulu saatel, mida keegi mulle voodiserval laulab ja hommikul..hommikul on kõik jälle palju parem, kui õhtul.
Veider mõte eks?
Aga näed.. Mind laulab magama ikka ja jälle Elmar.. Räägin mulle: "Vahest keset ööd ma mõtlen" ja ma mõtlen, et kui irooniline see elu ikka vahel on..
Aga.. Vahest keset ööd ma mõtlen, et kus on mu etendus? Kus? Täna seda pole, ehk homme!
Unenägudeni!

Kommentaarid

  1. Lahenduskeskse lähenemise Imeküsimus:
    "Oletame, et sa lähed õhtul voodisse nagu tavaliselt ja magamise ajal juhtub ime. Ime on see, et probleemid, millest endale rääkinud oled, on lahenenud. Aga sa magad ja ei tea, et nad on lahenenud. Mis sa arvad, et mida sa ärgates märkad olevat teistmoodi? Mis ütleks sulle, et asjad on paremad?"

    Kena, et sa iseenda psühholoog suudad olla :).

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused