“Some day people will ask me what is the key to my success... and I will simply say, "good Karma.”

Järgnevas postituses näete palju sõna keboma. Minu jaoks on see uus sõna või noh oli uus sõna, selle märtsikuu päevani, kui käisin Gertsu sünnipäeval ja sain lõpuks aru, et sõna "keboma" tähendab seksima, seega..
Keboma - Seksima
Jätke kõik meelde, sest tõesti järgnevas postituses tuleb seda palju ette. See postitus räägib sellest, kui loll saab üks neiu olla ja kuidas.. karma is a bitch!
Minu jaoks hakkas asi pihta siis, kui ma veetsin Tallinnas (oktoobris) oma sõbrannadega meeldivat aega. Mina jäin veel üheks päevaks Tallinnasse, kui teised öösel ära läksid. Kuna mu sõbranna, kelle juures ma ööbisin oli enda sõbrannat aidanud välismaale (sinna, kus kanep väga lihtsalt saadav on) oma noormehele külla minna. Uskumatu, aga nad said hakkama nii, et vanemad ei teadnud midagi, sest nemad poleks seda aktsepteerinud. Tol samal õhtul me pidime minema lennujaama tollele neiule vastu, et asi oleks ikka piisavalt elutruu. Lennujaama minek jäi küll ära, aga asi ise tuli hästi välja.
Uskumatu ikka kui ilus see armastus olla võib. Kui ilus ja tugev ja kestev. Eks. Nõus? Mõelge kui ilus.. Nii romantiline, et paha hakkab. Kõik tundus mulle nagu filmis, et noh neiu põgeneb vanemate eest valetades neile kaugele-kaugele, et näha oma noormeest ja noormees tuleb kaugelt-kaugelt, et üllatada oma neidu. Kade. Aga..
Aga igatahes algas see vahelt panemine aastavahetusel. Kui kõik muu tundus ahvatlevam, kui enda kutt. Ja no mis saaks siis parem olla, kui kutt, kes on HOT tahab Sind keboda. Ilmselgelt siis see ka juhtub. Juhtub üks kord. Juhtub teine kord. Juhtub kolmas kord. Vahepeal juhtub ühe teisega paar korda. Siis ühe teisega paar korda jne. Enda noormees aga ootab, millal saaks tulla Eestisse, et oma neidu üllatada.
Päris sitt olukord või mis?
Aga kuidas see karma siis bitch on? Nüüd on kõik välja tulnud. Terve linn teab, aga pohhui, kebome ikka.
Mina isiklikult ei saa sellest aru. Kui teie saate, siis palun tehke see mulle ka selgeks. Aga tõesti.. kas see neiu arvas nagu reaalselt, et sellises kohas nagu EESTI, kus kõik tunnevad kõiki ja on mingit pidi iga kolmanda vastu tulijaga suguluses, et siin ei tule sellised asjad välja? Jumal, Sa näed ja ei mürista.
Ma tõesti loodan, et ma ei pea mitte kunagi oma sõpra või sõbrannat lohutama hakkama, kui nad on midagi sellist läbi elanud. Mitte, et ma ei lohutaks, vaid ma loodan, et neil ei juhtu sellist asja. Sest karma is a bitch ja kes tahaks karmavõlga tasuma hakata kunagi? Siis nutad ja tasud, siis ei jää muud üle.
Nutad ja tasud!

Kommentaarid

  1. auto insurance quotes
    cheapest car insurance
    car insurance quotes
    cheap car insurance quotes

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused