Meil on ka nüüd maal (võõras) kiisu!

Mul ei olnud isegi meeles, et mul selline koht, nagu blogi veel on. Aga nüüd ma olen jälle siin ja kuna on suvi ja ma olen maal, siis saab see tulirebane endale jälle uue hooga elu sisse. Ma ei luba teile, et te siit midagi huvitavat lugeda saate aga vähemalt midagigi. Kui nüüd üldse on siin veel alles neid inimesi, kes mu blogile ikka vahel klikkavad, siis te võite täitsa vabalt mulle öelda, millest te siit lugeda tahate. Võin arvamuslugusid ka kirjutada, nagu Aivar Lankei oma oli.


Sattusin täna üle pika aja jälle maale ja siin on nagu ikka ütlemata hea olla - rahulik. Kui mu ema täna mu käest küsis, et kas ma tulen ka Kadrinast maale ära, siis ütlesin jah, mille peale tema ütles: "Ma just tahtsin öelda, et nüüd võid maale tulla, sest kõik tööd on tehtud." Ja praegu ongi nii, et mine ja lebota lihtsalt õues või jookse maal ringi, sest siin on niiiiiiiiiii ilus! Kui mu viimane kord siin käisin ja muru niitsin, siis tahtsin teha oma maakodust panoraampildi ja selle facebooki panna, pealkirjaks oleks muidugi "kas mu maakodu on tõesti nii ilus vä?!", sest no ausalt ka, siin on nii hea ja ilus olla. Mul ei ole siin ammu sõpru käinud. V.a Mehis ja Alvar, kes pärast Meeri ja Arvi pidu minu juures peavarju said, aga see ei loe, sest nad tulid varahommikul ja lõunal läksid juba ära, seega ainult magasid. Ja Leenu ja Rait, nendega oli samamoodi. Tulge külla mulle sõbrad!

Kuna ma lubasin endale, et maal olles käin ma iga päev jooksmas, siis lõpetan ma nüüd selle blogimise ja lähen jooksma. Uskumatu või mis? Ma olen selle vaheajaga nii laisaks läinud, et paha hakkab. Nüüd tuleb lihtsalt oma lubadust täita ja hakkama saada..

Kirjutage! Kirjutage!

Kommentaarid

  1. Palju sa jooksed? Pool km?:D Tuleb tunnistada, et selle lugemine ajas veidi muigama, kuid pean sind kiitma. Tubli!

    VastaKustuta
  2. Mis suvel teinud ja veel plaanis?

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused