Mis ma suvel teinud olen ja mis veel plaanis on?

Ma ei hakka vabandama, et ma siia jõudnud pole. Ma panin oma blogi isegi hetkeks kinni ka, aga kuna mu sugulasel oli vaja siin natukene ringi vaadata, siis avalikustasin jälle. Miks? Sest mul on tunne, et ma ei peaks seda pidama enam. Mul on tunne, et ma hakkan sellest blogivärgist välja kasvama. Mulle oli vanasti ilgelt oluline see, mida teised arvasid (kõik sayat.me's ja formspringid, mis ma nüüd kustutasin) minust ja kõigest muust, samuti oli mulle äärmiselt oluline, et inimesed teaksid, mida ma teen, mida ma arvan, miks, millal, kus ja kellega. Praegu aga tahan ma nautida elu täiel rinnal ja nii palju kui võimalik ükskõik miks, millal, kus ja kellega, sest selleks ju elu on? Ma olen aru saanud, et mina ei ole üks nendest mutikestest, kes enne surma võib-olla (laste)lastele (halvimal juhul kassidele) oma igavast elust räägiks. Ei, ma olen üks neist, kes oma segasest ja hullust elust 80aastasena raamatu kirjutab, bestselleri ma ütlen!

Aga nüüd siis mulle esitatud küsimuse juurde: Mis ma suvel teinud olen ja mis veel plaanis?
Vastus: Elanud olen. Põhiliselt olen Kadrina-Loobu-Võsu vahet käinud. Sel suvel on küll Võsu kuidagi väga koduseks saanud. Siiamaani ma olen nautinud suve kodus iseenda seltsis või sõpradega väljas olles. See suvi on õpetanud mulle kahte väljendit:
1) You only live once.
2) Kahetseda ei tasu midagi.
Edasine, ehk siis viimane kuu, tuleb samasugune, lebo. Ees ootab veel natukene Kadrinat, veel natukene Loobut ja kohe kindlasti veel natukene rohkem Võsut!

Ma ei tea, mis teie teete, aga chill out!

Kommentaarid

Populaarsed postitused