Päev 1

Kuna minu käest on küsinud väga paljud, et kas nad ikka saavad mu blogi lugeda andes e-maili vms, siis pidin neile pettumuse valmistama ja ütlema, et ma panin blogi kinniseks, kuna ei osanud sinna enam midagi kirjutada. Ega praegu ka ei oska, sellepärast ma ühe "30 day challenge" välja otsisingi. Nimelt hakkate te siin kolmekümne päeva jooksul, iga päev midagi minu kohta nägema. Ma ei tea, kas see teid tegelikult huvitab või ei, aga need, kes huvi tundnud on, neid peaks see ikka huvitama.
Hakkab siis pihta!
Päev number üks. Minu praegune suhteseis, kui vallaline, siis mida sellest arvan.
Minu praegune suhteseis on selline, nagu see kogu aeg on olnud - vallaline. Miks vallaline, see on hea küsimus. Ju ma pole seda oma printsi valgel hobusel siis leidnud. Ja noh, ega ma olen pirtsperse ka.. iga inimene, kes mulle armastust avaldab ka ei sobi. Mitte, et mulle iga päev armastust avaldatakse. Samas arvan ma, et kunagi ikka leian ma selle inimese, kes on minu jaoks prints valgel hobusel. 
Aga vallalise inimese elu, mis ma sellest arvan. Ma tahaksin võrrelda suhtes oleva inimese ja vallalise inimese elu enda seisukohast, aga kahjuks või õnneks pole ma oma kaheksateistkümne aasta jooksul sellises korralikus-korralikus suhtes olnud. Samas võin ma kõiki teisi inimesi vaadates öelda, et vallalise elu on ikka kordades lõbusam. Just hiljuti istusime sõbrannadega maha ja arutasime igasuguseid maailma-asju. Üheks teemaks tuli meie ühe sõbranna hiljutine suhtesse astumine. Me ei pidanud sellel teemal kaua peatuma, sest kõigi jaoks oli selge, et käib meie seltskonnas nagu kuuvarjutus. Eks see nii olegi. Ma ei taha muidugi kohe üldistama hakata, aga nii see enamus ajast ikkagi on. Öeldakse ju ikka, et suhtesse astudes kaotas üks, kaks sõbrannat. Ükspäev juuksuris käies rääkisime juuksuriga (külajuttu, noh!), et tema kaotas ühe enda sõbranna kunagi, sest julges avaldada arvamust sõbranna mehe kohta, kellel ei olnud kõige puhtam taust. Nii ta oma sõbrannast ilma jäi. Pärast kuu aega tülis olemist otsis sõbranna ta lõpuks üles ja ütles: "Sul oli õigus!". Päris loogiline! Sõbrannad on vahest ikka nii head õpetajad! Ajavad oma targutamisega närvi küll, aga siiski.. on neil õigus. 
Ehk siis praeguse postituse võin ma kokku võtta sellega, et vallaline on päris lõbus olla! Väga lausa! Sa ei tea kunagi, kuidas Su õhtu lõppeda võib või kellega Sa tutvuda võid. Suhtes olles on Sul mingid teatud piirid paika pandud, vallalisel neid probleeme ei ole. Samas ma ei väida, et ma igatsen kussu-nunnutamist, kaissu võtmist ja musitamist. Neid asju igatsen ma vahel väga, kuid siis võtan jälle oma armsa Nöpsiku kaissu ja mõtlen, et küll mul on vedanud, et mul veel mõni vallaline sõbranna on! Haha!

Single ladies, stop saying you should just give up and get a cat.
If no man wants you, don't force an innocent cat to live with you.
Haha.!

Kommentaarid

Populaarsed postitused