Päev 3

Täna sain koolis olles juba hommikul, esimeses tunnis, enda positiivsuse ja tuju nii üles viia. Kõik ühe väikse powerpointi pärast! Olen rahul! Tegelikult peab ütlema, et see rõõmus ja õnnelik olemine väsitab ikka hullupööra, seega kirjutan selle postituse ära ja lähen varakult magama, sest vähemalt üks tund lisaund võib muuta Sind õnnelikumaks!
Päev number kolm. Top5 veidrat asja minu juures.
TOP 1 - Ma usun, et esimeseks veidraks asjaks on minu "esimese korra" asjad. Mis need on? Ühesõnaga, kui ma teen midagi täiesti esimest korda, siis ma ei jäta seda kunagi enda teada. Mulle on see vist kuidagi sisseehitatud, et ma selle alati välja ütlema pean. Näiteks kui me projektiga Saksamaal käisime, siis ma ei tea kui mitu korda ma ütlesin "oh, ma olen esimest korda" või "oh, ma teen seda esimest korda". Reisi alguses ei pannud seda keegi tähele, aga reisi lõppedes said inimesed sellest aru  ja hiljem võis kuulda ka neid seda lauset ütlemas. Ma ei tea kuidas teised sellesse suhtuvad, kui ma ütlen, et tegin midagi esimest korda. Kas see häirib neid või neil on sellest ülimalt suva? Ei tea. Aga minule endale on see huvitav, sest ma ei pane vahel tähelegi, kui ma seda ütlen. Näiteks istusime Saksamaal Subway's ja ma ütlesin: "Teate, ma pole kunagi Subway's käinud, see on mu esimene kord." no see tuli täiesti ise mu suust välja! Selle "esimese korra" veidruse juures on lahe see, et tänu sellele ma olen avastanud, kui palju asju ma tegelikult esimest korda teen. Need võivad olla täiesti tühised väikesed asjad, aga samas nad annavad mulle nii palju juurde ja see tekitab hea tunde! Ps. Kirjutasin oma "esimese korra" veidrusest esimest korda! 
TOP 2  -  Ma ei oska magada nagu normaalne inimene. Ma magan kas oma maailma kõige veidramas asendis või siis on mul padi kahe jala vahel ja KINDLASTI pean ma magama jäädes vasakul küljel olema, sest parem pool ei ole mu magama jäämise külg! Googeldasin, et kas leian äkki pildi sellest, kuidas see mu "veider asend" on.. aga ilmselgelt keegi teine ei maga nii, sest sellist asendit ma ei leidnud, seega võtsin appi modell Rihardi, ning postituse lõpus võite te mu lemmikasendit imetleda. Veider eks, ise ka imestan, kuidas ma suudan selles asendis magan, aga peaaegu igal hommikul ma sellises asendis ärkan.
TOP 3 - Ma ei oska magada nagu normaalne inimene vol2. Ma isegi mitte ei tea, mitu inimest mu kohta  unemüts öelnud on. Ma võin vabalt kell kuus õhtul magama minna ja alles kell 12 hommikul silmad lahti teha. Pole mitte mingit probleemi. Või siis hommikuni üleval olles, näiteks kuueni.. siis võin ma vabalt ärgata alles õhtul 10 või hiljem veel. Ma armastan magamist ja noh.. võib olla mu magamisasend on lihtsalt liiga mõnus, et ärgata! Haha!
TOP 4 - Seda ma pikalt ei kommenteeri. Aga see on Ardole. Ardo ütleb alati, et ma ei ole mitte kunagi vihane. Tema jaoks on see minu veidrus. Ma ei ole vihane. Ma olen kuri ja solvunud. Aga mitte vihane.
TOP 5 - Kõik alati imestavad, kuidas mul nii palju erinevatel erialadel tegutsevaid sõpru/tuttavaid on. Kristiine ütles, et see on mu veidrus. See, et ma suudan kuidagi teadmatult või siis teades inimestega tuttavaks saada. Võib-olla see on veidrus, võib-olla on see mul ka lihtsalt loomuses, sisseehitatud asi. Ise olen ma muidugi ääretult õnnelik selle "veidruse" üle, sest see on elus jubedalt palju kasuks tulnud!

Ja kuna mul on nii toredad sõbrad, siis tuleb üks lisa top veel, seega.. TOP 6 - Mu veidruseks on mu pehme nahk või siis pehmus ise, haha. Ei lähe vist mööda mitte ühtegi koolipäeva, kui Peri mind ei silitaks ja siis ütleks: "Sul on nii pehme nahk!" See on nagu ükskord, juba päris mitu aastat tagasi, kui skeidis tsillisin ja minu kätt Robert Raap paitas.. Sellele järgnes selline vestlus: 
Robi: "Kuidas Sul nii pehme nahk on?"
Mina: "Ma ei tea, küsi mu ema käest?" (tegin nalja)
Robi: (valib mu ema numbri ja helistab) "Tere, kas ma räägin Lisete emaga? Ma tahaksin teada, kuidas Lisetel nii pehme nahk on?"
Ema: (kokutab) "Ee.. Ega ma nüüd ei teagi.. Ma tõesti ei tea.."
Robi: "Selge aitäh!" 
Ja nii see vestlus läbi saigi. Siiamaani muigan, kui selle peale mõtlen, aga pehme naha müsteerium on ikka veel lahendamata. Aga noh, nüüd on mul uued tuttavad ja mu pehmus on nendele ka ette jäänud, seega.. eks ma olen üks veider pehmo siis! Haha!

Kommentaarid

  1. Kirjuta oma erineva eluala sõpradest. Nimesid ei pea panema, aga põnev oleks teada, millised inimesed sind ümbritsevad :)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused