Palju õnne Helena!

Ma arvan, et Helena Mägi on üks nendest inimestest, kes on alati ülimalt positiivselt meelestatud, kui ma blogisse sissekande teinud olen. Ükskord, kui ma kirjutasin ühe õhtu jooksul mitu postitust, siis sain temast kirja, a.la sisuga "WOWOWOWOWOW, olin seda nii kaua oodanud!". Ta on mul nii armsake! Täna saab ta lugeda postitust iseendast, sest tal on täna sünnipäev!
Helena Mägi on minu sõprusringis vist see kõige-kõige aktiivsem ja tublim inimene. Pole vist mitte ühtegi ala, mida ta proovinud pole või kus ta andekas pole! Tänks, et mind ka nii mõnelegi poole kaasa vedanud oled!
Panen siia ühe illustreeriva pildi ka, kus me koos aega veetnud oleme. Neid pilte võiks muidugi terve mu blogi täis olla, aga kahjuks mu vanas arvutis olnud pildid on kõik kadunud ja uues neid pilte nii palju veel pole! Ps. Helena, tahan neid pilte, mis me huvikeskuses tegime, kui mööda katuseid kõndima pidimine minema! ;)
Aga seoses selle pildiga, siis kirjutaksin mõned asjad, mis mulle esimesena Helenaga seoses meelde tulevad:
Esimene väikene pilt. MAIDLA! Hästi palju draamat, hästi palju pisarad, hästi palju inglise keelt ja hästi palju nõmedaid välismaalasi - alustades põrisevast 'r'ist ja seksiseiklustest lastemängumajas, uskumatud, eks! Kiirabi! Veel natukene pisaraid, veel natukene inglise keelt.. Salasõbrad! Mullitaja! Kohalik pood! Krõpsud, nestea! Ja lõpuks-lõpuks meie uued ja ilusad sõbrad, eestlased! Ja lõppude lõpuks SINA! Aa, ja mu jama tööga! Ma olen maailma kõige õnnelikum inimene, et Sa sel hetkel koos minuga olid! See aeg seal Maidlas ikka õpetas kohutavalt palju! Õpetas, et eestlased ikka hoiavad kokku, õpetas, et Sa oled parim! Ps. Helena, tahan neid pilte ka, mis seal tegime, sest mul pole ka neid! Heh!
Teine väike ja neljas väike pilt. MOESHOW! Sinu showdes oli alati au kõndida.. Alati! See oli omalajal ikka kõva sõna, võib öelda, et sellega sai isegi natukene eputatud. Ja noh, mis kõige tähtsam, tänu sellele sai aastas vähemalt korra ülilahe välja näha, sest Sina juba millegi nigelaga ei leppinud! Ei lepi siiani, eks! Papakoist nukukeseni või siis mu lemmikukleidini, millel selg paljas oli.. Uuuh, kui seksikas! (Aga need rinnahoidjad oleks pidanud ikka alla jätma eks, kuidas ma julgesin ikka ilma nendeta minna.. if you know what I mean!)
Kolmas väike pilt. DRAAMA! Kas Sulle ei tundu, et meid nagu tõmbab kogu aeg sinna poole.. Kogu aeg on kellelgi mingi viga meiega. Ükskord ei sobi üks asi, teinekord teine. Inimesed ei ole ikka üldse rahul.. Meie seevastu oleme! Ma usun, et ma saan siin meie mõlema eest rääkida, kui ütlen, et selle pildi lisamine ja need lõputud kommentaarid jäävad vist igavesti meelde!
Kolm ülemist suurt pilti. TANTSIMINE! Oh jumal. Ma ei tahaks siia üldse kirjutada selle kohta, sest mul tuleb ääretult suur igatsus peale. "Lisete, Sa oled vales kohas!" või "Lisete, Sa ei oska seda üldse!" või.. Ma võiks nendest Sinu ja Mannu poolsetest vingumistest raamatu kirjutada! Haha! Te ikka oskasite kogu aeg võtta mu kallal! Samas olen ma selle üle hetkel ääretult õnnelik, sest kui neid togimisi ei oleks olnud, oleks mul meeles ainult tühipaljas tantsude õppimine. Aga nüüd on meeles teie norimised ja vingumised! Ja no, peab ikka mainima, et tantsimas oli palju lihtsam käia, kui teiega läbi saadi! True story!!
Kaks alumist suurt pilti. NÄITLEMINE! Anu Saagim, rott, Leena! Seda igatsen ma nendest kõikidest väljatoodud asjadest kõige enam! Süda, süda, süda! 
Lõpetuseks soovin Sulle ilusat sünnipäeva ja seda, et meil tuleks veeeeeel ja veeeeeel neid nutetud õhtuid, neid naermisi, neid tegutsemisi, tantsimis, laulmisi (ooojaaa, laulmisi - "aga üht, ma tean, et olla võin ma kaine või tõmmata taime või teha mis tahes aineid, mul pole lauluhäält, millega lüüa laineid!) Paid!

The only reason god didn't make us sisters is because one mom couldn't handle us both!
Issand, Mannu ka! See oleks hullumaja!

Kommentaarid

Populaarsed postitused