Võib-olla

Võib-olla on meil elus ette nähtud kohata valet inimeste enne, kui me kohtame seda õiget, kui me kohtame seda ühte ja õiget. Kui ta aga viimaks saabub, võime olla tõeliselt tänulikud selle kingi eest, mis meie õuele õnnena tulnud on. 
Võib-olla see ongi elu. 
 
Võib-olla see ongi nii, et me ei tea, mida me võiksime kaotada enne, kui me selle päriselt ka kaotanud oleme. Ehk see ongi nii, et me ei tea, mida me igatseme, enne kui see meilt ära võetakse. Või hoopis ehk see ongi nii, et me ei tea, mis on meie elust puudu enne, kui see meie ellu satub.
Võib-olla see ongi päris elu.

Võib-olla parim viis armastuse tundmiseks on istuda kahekesi koos diivanil teineteise embuses, lausudes mitte ainsatki sõna, lihtsalt olles kahekesi koos. Ehk see tekitabki lahkudes tunde, mida tavaliselt tuntakse pidades maailma kõige pikemat, sisukamat ja mõnusamat vestlust mõne lähedase inimesega.
Võib-olla see ongi armastus. 

Võib-olla Sa leiad elus selle kellegi, kes mitte ainult ei puuduta Sinu südant, vaid ka Sinu hinge. Kellegi, kes armastab Sind sellisena nagu Sa oled, mitte sellisena, milline Sa olla võiks.
Võib-olla see ongi tõeline armastus.

Võib-olla kõige õnnelikumad inimesed ei oma kõike head siin ilmas, vaid nad muudavad kõige selle, mis nende teele satub heaks ja enda omaks, tehes seda nii hästi kui oskavad, suudavad ja tahavad. Võib-olla see muudabki nad õnnelikuks. 
Võib-olla see ongi õnn.

Võib-olla ei ole tõelise armastuse kunst täiusliku inimese leidmises, vaid näha mitte täiuslikku inimest enda jaoks täiuslikuna. 
Võib-olla see ongi elu-, armastuse-, õnnekunst.

See võib-olla ongi päris elu tõeline armastus ja õnn ja kogu kompoti kunst.

Võib-olla.
Võib olla küll.

Kommentaarid

Populaarsed postitused