Hoian peast kinni

Kuulasin täna hommikul tööl olles raadio Uunot. Koos Robert Rooli ja Piret Laosiga oli täna saatekülaliseks Gerli Rosenfeld, teate küll, vaagnaluublogi ja Eesti "räme" seltskonnatäht. Kuulasin kohe huviga, sest antud näitsik ei ole mulle kunagi väga meelejärgi olnud. Ma ei tea, mis temas mind nõnda palju häirib, aga midagi seal on. Saadet saate järgi kuulata SIIT kui valid 13.august intervjuu Gerli Rosenfeldiga. Asi läks aga hoopis põnevamaks siis, kui saatejuhid otsustasid teda ühe mänguga üllatada. Mäng nimelt oli järgmine: talle näidati viie Eesti näitlejate pilte, ning tema pidi ütlema, kellega tegu on. 

Miks ma sellest räägin ja miks see mind natukene ärritab on need kolm põhjust:
1. Tegemist on Eesti tuntud näitlejatega! Seriaalinäitlejatega! Tuntud seriaalidega! 
2. Gerli Rosenfeld on ise ju Eesti SELTSKONNATÄHT! Seltskond? Glamuur? Silmaring?!
3. Saates nimetati teda veel Hunt Kriimsilmaks, kellel on mitu ametit ning tänu sellele ka näitlejaks. Gerli Rosenfeld ja näitleja ning tegu oli tuntud näitlejatega?

Nonii, hakkame siis pihta. Esimene pilt oli Loore Martma - teadis ainult, et tegu on "Naabriplika" näitlejaga, aga nime ta ei teadnud. Loore Martma on pärast naabriplikaks olemist küll igale Eestlasele tuntud. Lisaks soovitan kindlasti kõigil vaatama minna etendusi, kus ta mängib, sest ta on tõesti hea!
Teine pilt oli Harry Kõrvits - teadis jälle, et mängib "Naabriplikas", aga nime ei osanud taas öelda. Ma olen natukene üllatunud, et ta ei teadnud, kes on Harry Kõrvits. Seltskonnatäht va asi selline.
Kolmas pilt oli Inga Lunge, kelle kohta Gerli Rosenfeld ütles naiivsel häälel: "See on Evelin Võigemast vä?" Kui ma praegu need kaks pilti kõrvuti panin, siis näen isegi mingit sarnasust, aga ma ei saa sellel mööda panekul ikka aru. Evelin Võigemast on ju tegija olnud Eestis aastaid, ning avalikuse ees figureerinud täpselt sama palju. Nõnda on ka Inga Lungega. 
Neljas pilt oli Üllar Saaremäe, kelle kohta ta pakkus, et äkki on tegu Priit Võigemastiga - et noh kui naine ei olnud, siis äkki on mees - ei olnud, pakkus lisaks veel Taavi Teplenkovi. See pakkumine pani mul ikka peast kinni hoidma. Üllar Saaremäe = Priit Võigemast või hoopis Üllar Saaremäe = Taavi Teplenkov? See on see "issand Sa näed, aga Sa ei mürista" koht praegu. 
Viimane pilt oli aga ainukene, mille ta ära arvas. Ma olin isegi natukene üllatunud, sest ülejäänud oli ta ju ikka nii puusse pannud. Viimaseks näitlejaks oli noor ja väga andekas  Ugala Teatri näitleja Adeele Sepp

Aplaus, Gerli, imeline sooritus! "Teate ma ei vaata üldse telekat." Mina annaksin talle tiitli "Eesti kõige väiksema silmaringiga wannabe näitleja." Hindeks sai ta raadio Uuno poolt ka kahe, sest tundis ära ühe näitleja ning lunis endale veel ühe punkti, kuna tundis ära, millise seriaali näitlejatega tegu on.

Ma ei taha olla nii kriitiline tema suhtes nagu ma seda praegu olen, aga kui Sa tahad olla Eesti seltskonnatäht ja näitleja, siis Sa peaksid ikkagi teadma natukene rohkem, kui Su oma "Köök" seriaali  näitlejad.

Mis Sa arvad?

Kommentaarid

  1. Kui te tahate näha, kuivõrd hea näitleja Loore Martma on, siis soovitan kindlasti minna vaatama Vargamäele etendust "Vargamäe unistaja". Suurepärane etendus, koos väga heade näitlejatega ning väga sügava sisuga... Üks selle suve lemmikuid! Ja vabandust, et ma end kordan, kuid Loore Martma on ikka väga-väga andekas :)

    VastaKustuta
  2. Ja, Kristi, nõustun Sinuga 100%! :)

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused