Taevas nähti tihti tähti

Eile oli üks ebatavaline õhtu. Ma võiksin sellest muidugi pikalt ja laialt kirjutada, miks see nõnda ebatavaline oli, aga räägin hoopis lühidalt ja koos piltidega. Reedel on meil klassiga väike istumine, vanade aegade meenutamine ja praeguste eluteede uurimine. Küll aga eile õhtul toimus väike eelsoojendus. Mingisuguse hea õnne korral juhtus meie eilne õhtu olevat just tähtede langemisega samal ajal. "Tartu observatooriumi vanemteadur Tõnu Viik ütles Postimehele, et perseiidide sadu tipneb igal aastal 12.augustil, kuid jälgitav on see ka mõned päeva enne ja pärast seda."
Alguses olime me Anniga kahekesi, kuid hiljem liitusid meiega korraks ka Kalju ja Triin. Meil on alati nii, et kui ilusad pildid välja ei tule, siis teeme meelega koledaid. Sest parem jääda meelega kole, kui üritades olla ilus, kuid kole välja näha. 
Pilte tegime me Anni telefoniga, sest tema esikaamera on meie kaameratest kõige asjalikum. Aga otseloomulikult ei puudu Anni telefonist nüüd minu lollakad selfied. See on alati nii olnud, et kui ma kellegi teise telefoniga pildistan, siis jätan mälestuseks endast paar lolli pilti - et oleks ikka sünnipäeval facebooki midagi panna! Siis kui sünnipäev saabub, siis ei jõua ma ennast ära kiruda, et oli siis vaja kunagi nii koledaid pilte teha..
Lõpetuseks siia veel üks ilus pilt minust. Rääkisime Anniga, milline on kõige parem piltide töötlusprogramm, mida äppina leida võib. Mina olen juba rohkem kui aasta kasutanud Picsarti ja soovitan seda soojalt!! Kõik mu pildid on sealt endale filtri saanud, sest need filtrid on nii mõnusad ja teevad pildid 100x ilusamateks! Igatahes ühel hetkel ütles Ann mulle, et tal on lihtsalt nii fäänsipäänsi telefon, et tema telefon teeb pildi kohe ise ilusaks, pole vaja mingeid töötlusprogramme. Tulemus on siis siin..
Nüüd ma saan aru, miks inimesed mulle ütlevad, et mul nii ilusad suured ja sügavad silmad on. No need silmad on küll nii hirmus suured, et upu neisse või ära. Ilusamaks ma nüüd küll tänu sellele ei läinud.. või läksin?

Aga igatahes lõpetuseks vedasime me keset mu rõdu enda vaibakese maha, ma tõin toast tekke ja nii me seal kolmekesi tekkide all vedelesime ja tähti vaatasime. Naersime muidugi rohkem, sest iga kord, kui mõni täht langes oli kõikidel rohkem emotsioone välja öelda, kui tegeleda näiteks soovide soovimisega. Täht langes - tüdrukud olid "oeeeeh" või "ääääh" või "woooow" ja sõrmega kohe langeva tähe suunas. Igatahes oli meil väga lõbus, sest osad tähed tegid veel õppesõitu ja päris ära ei langenud. Aga need, mis langesid, need olid imeilusad! Saime soovida kümneid ja kümneid kordi. Enamus korrad ununesid suure emotsiooni pärast ära, aga hoiame pöidlaid, et kõik meie soovid täituksid! 

Kommentaarid

Populaarsed postitused