"Uppuval laeval ateiste ei ole."

Vahepeal on jälle nii palju juhtunud, et ei teagi kust alustada. Lähipäevadel kirjutan teile, kuidas mu elu läinud, kuhu ma jõudnud olen ja mis edasi saama hakkab. Lühidalt öeldes, siis elan praegu hästi, olen elanud nii ja naa ja hakkan elama suurepäraselt! 

Täna tahan hoopis rääkida sellest, kuidas üks väga armas tüdruk mulle kirjutas. Uskuge või mitte, aga ta saatis mulle meili! Ma olen juba ammu loobunud sellest, et kodus postkasti vaadates koos ajalehtedega mõne käsitsi kirjutatud kirja leian. Nüüd olen juba vaikselt loobunud ka sellest, et kui hommikul arvuti lahti teen ja oma meili vaatan, siis nende miljoni kirja seas mõne asjaliku kirjakese leian. Ütleme nii, et kümnest kirjast vähemalt üks soovitab mul osaleda mingis uuringus - enamasti on see erinevate toodete tarvitamine - või siis annab crazydeal teada, et atraktiivse carré-kaelusega daamilik kleit on -75% ja siis on paar kirja, kuidas keegi üritas mu facebooki või gmaili sisse häkkida - nendega on nüüd igatahes nii, et need paroolid ei jää mul enam endalegi meelde, seega tunnen kaasa kõikidele proovijatele - suure tähega need ei hakka ja number 1 need ei lõppe. 

Igatahes kirjutas mulle üks tüdruk, et luges mu blogi ja sai sealt mu meiliaadressi. Kõige vahvamaks teeb selle asja see, et ma ei tunne seda tüdrukut, ta on mulle täiesti võõras. Ma ei hakka täpselt kirjutama, mis mure teda vaevas, aga me saime selle lahendatud. Teate küll seda, et vahest on vaja oma muredest ja raskustest rääkida kellelegi, kes vaatab olukord täiesti uue pilguga. Selline inimene võib näha olukordade teisi külgi ja osasid, mida inimesed, kes nendega seotud on ei oska elu sees enam näha. Kokkuvõttes on vahest päris lahe olla inimene, kelle poole pöördutakse ja keda ma ka reaalselt aidata saan!

Lõpetuseks tahan teid kõiki julgustada tegema asju, mida te kolm korda üle mõeldes ei teeks. Need võivad täiesti arulagedad tunduda, aga neist võib tulla midagi head ja ilusat ja mis põhiline - meeldejäävat!

Kommentaarid

Populaarsed postitused