"Kas Sa usud kividesse?"

Paar aastat tagasi puutusin ma esimest korda kokku kividega. Ma ei olnud neile kunagi  varem tähelepanu pööranud, teadsin nendest küll, aga kokku puutunud ma nendega polnud. Kuni päevani, mil mu käest  küsiti, mis mu lemmikvärvid on. Tol ajal (ja ehk ka praegugi) olid nendeks must ja oranž. Kaks aastat tagasi töövari olles kingitu mulle just nendes värvides kivid karneool ja turmaliin. 
"Pista tasku, need toovad õnne." Kodus asusin ma usinalt informatsiooni otsima, et mida üks või teine ikkagi teeb ja tähendab. Nüüd aga olid need mul täiesti meelest läinud. Nad on mul ilusti kapi peal, kus on mulle veel ridamisi tähtsaid asju. Täna aga küsis mu käest Helena: "Kas Sa usud kividesse?" Ja ma hakkasin mõtlema, et oleks aeg unustuste hõlma vajunud kivid uuesti mängu tuua. Siin nad on!

Karneoolist ehk siis oranž kivi - 

"Kui soovid oma ellu rohkem särtsu ja kirge, siis võta mind endale abiliseks. Kui tunned, et vajad energiat ja elujõudu, oskan seda suurepäraselt taastada, ergutades eluenergia liikumist ja tõstes energiataset. Loon parema ühenduse keha ja vaimu vahel. Suurendan optimismi, julgust ja sisemist jõudu ning aitan vaadata asjadele huumoriga. 
Olgugi, et mõjun energetiseerivalt, on minu energiad rahustavad, maandavad ja toetavad elamist käesolevas hetkes. Pakun leevendust, kui tunned endas viha, kadedust või armukadedust. Aitan vabaneda depressioonil ja hirmudel. Olen tuntud kui seksuaalkeskuse aktiveerija, stimuleerin seksuaalsust ja tõstan libiidot. Lisaks tasakaalustan ja tervendan selle piirkonnaga seotud vaegusi. Toetan küpsust ning aitan säilitada naha värskust ja nooruslikkust. Samuti toetan sind soovide ja unistuste elluviimisel. Küllusekivina abistan edu saavutamist nii ärialal kui muudes valdkondades. Suurendan enesekindlust ja hoian su usku imedesse, et jõuaksid seeläbi oma tõelise minani. Kaitsen ja hoian sinust eemale negatiivsed energiad. Olen abiks positiivsete valikute ja otsuste tegemisel, et leiaksid oma elus õige suuna.
Füüsilised vaevused: depressioon, hirmud, libiido, seksuaalsus, viljakus, sünnitusvalu, menstruatsioonivaevused, söögiisu tõstja, seljavalud, kõhuvalud, astma, reuma, artriit, vererõhku alandamine, valu leevendamine.
Energiakeskused: sakraalkeskus, juurkeskus
Näärmed: sugunäärmed, neerupealised
Sodiaagimärk: Jäär, Neitsi, ka Sõnn, Kaljukits, Vähk, Lõvi
Planeet: Marss, Pluuto, Veenus
Element: tuli
Värv: oranž või punakaspruun
Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab."

Turmaliin ehk siis must kivi - 
"Turmaliin suurendab vitaalsust, hajutan pingeid ja stressi. Seeläbi soodustan olukordade rahulikku vaatlemist ja häälestumist positiivsele suhtlusele. Aitan säilitada keerulistes olukordades neutraalse hoiaku, selged ja ratsionaalsed mõtted. Võimsa kaitsekivina kaitsen sind kahjulike energiate, psüühiliste mõjude, energeetiliste rünnakute, elektromagnetkiirguse ja radioaktiivsuse eest. Aitan eemaldada kehast energiablokeeringud ja muundada negatiivse energia kõrgemaks sageduseks - suudan minna väga sügavatesse emotsioonikihtidesse ja alateadvuse tasanditele. Nii saavad sinust vabaneda need tunded, mis ei ole sinu jaoks tervislikud. Kui tunned endas ebameeldivaid emotsioone nagu näiteks viha, ärevus, armukadedus või ärrituvus, siis toetan nende transformeerumist positiivseks.
Olen hea abiline iseenda ja teiste mõistmisel. Minu energiad vähendavad hirmutunnet, suurendavad eneseusaldust ja kindlustunnet. See aitab üle saada ohvriseisusest ja teiste süüdistamisest oma olukorade põhjustajana. Soodustan sinus inspiratsiooni, kaastunde ja sallivuse tekkimist. Lasen sul paremini näha oma negatiivseid mõttemustreid, et saaksid need muuta toetavateks ja positiivseteks. See teebki minust õnnelikkuse kivi.
Olen ka hea mees- ja naisenergiate tasakaalustaja ning suhete toetaja. Meestel aitan tugevdada potentsi ja naisi toetan sünnitusel.
Füüsilised vaevused: allergiad, leevendab valu, negatiivsust, viha, ärevust, armukadedust ja stressi, suurendab seksuaalsust, potentsi ja vitaalsust, tugevdab immuunsüsteemi, artriit ja lihasprobleemid, psüühikahäired, nõdrameelsus, düsleksia.
Energiakeskused: juurkeskus, maatäht
Näärmed: neerupealised
Sodiaagimärk: Kaljukits, Kalad, Kaalud
Planeet: Saturn
Element: maa
Värv: must
Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab."
Varuge endalegi mõni kivi ja uskuge nendesse. Elu muutub kohe palju ilusamaks! 

Kommentaarid

Populaarsed postitused