Loverte - kaks kolmest!

Ma arvan, et ma olen viimane lammas siin maamunal, kes mingeid asju avastab, kui teised on seda juba teinud. Aga mulle meeldib ikka ja jälle öelda, et kunagi on ikka esimene kord ja nii ka nüüd. Paar nädalat tagasi sattus mulle ette Loverte reklaam, mis ütles, et kõik EOS tooted on -15%. See oli põhjuseks, miks ma Loverte kodulehel (leiad selle SIIT!) ringi vaatama hakkasin ning lõpuks otsustasin, et EOS huulepalsami ma saama pean! Muidugi ei suutnud ma ainult ühte asja osta vaid ostsin neli. Neist siis aga veidi pikemalt.

pildid Loverte kodulehelt

1. EOS Sweet Mind Lip Balm - LINK  

EOS ehk evolution of smooth on vist juba pikemat aega ka Eesti poelettidel olnud. Umbes aasta tagasi, kui ma veel Tallinnas elasin, oli peaaegu kõikidel mu töökaaslastel üks selline taskus (muidugi tasku seda väga panna ei saa, sest siis jääb mulje nagu oleks Sul teatud kehaosal väike ja ümar  (aga healoomuline, eks) kasvaja.)

Mina valisin piparmündiga variandi, sest esiteks on talv (vöäk) ja see piparmünt on huulter eriti külm ja mõnud, teiseks see on PIPARMÜNT, eks?! ja kolmandaks on selle ümbris maailma kõige ilusamat värvi.

+ Hea lõhn
+ Magus maitse
+ Mugav peale kanda, ei määri käsi vms
+ 100% looduslik ja 95% orgaanilise koostisega
+ Ei sisalda vaseliini, mis on väga hea, sest siis saavad huuled hingata
+ Kui päris toode otsa saab, siis on see tühi ümbris uueks home made huulepalsamiks väga hea (säästad raha ja kõik arvavad ikka, et Sul on päris EOS)
+ Seda omades saad olla pop ja noortepärane (!)

- Nagu mainisin, siis taskusse pista ei saa, kui on ümber riided (minu mantli taskus nägi see väga ebaloomulik välja)

Rohkem miinuseid ei oskagi välja tuua. Internetis levib ka mingi postitus, kus EOS huulepalsam oli mingil tüdrukul mega allergilise reaktsiooni tekitanud, aga ma ei taha seda väga uskuda. 

KIIDAN!

2. Batiste Dry Shampoo XXL Volume - LINK

Selle postituse tegelikult põhjuseks ongi see sama kuivšhampoon. Ma arvan, et kõikidel inimestel on kodus üks selline olemas ja uskuge või mitte, nüüd on mul ka! Kui olin ära lugenud Malluka postituse (leiad selle SIIT) olin ma kindel, et ma pean selle ka saama. Esiteks juba huvi pärast ja teiseks sellepärast, et juuste pesemine on maailma kõige tüütum tegevus - olen mitu korda mõelnud, et peaks juuksed täiesti maha lõikama, sest siis ... trummipõrin ... ei peaks juukseid pesema. WIN! Igatahes otsustasin ka selle ostukorvi visata. 

Miks XXL Volume oma mitte mingi pruunidele juustele või tavaline? Sellepärast, et XXL volüüm  kuivšhampoon tundub ju kõvasti parem kui tavaline.

+ Hea lõhnaga
+ Väljanägemiselt puhtamad juuksed
+ Selle punktiga võivad inimesed minuga vaielda. Olen paljudelt kuulnud, et kui kuivšhampooni kasutada, siis juuksed näevad ilusamad välja, aga iseendal on rõvedam tunne. Minul küll kuidagi vastikud musta tunnet pole, pigem on selline tavaline teise päeva pestud juuste tunne

+/- Kuna mul on ikkagi tumedamad juuksed ja selle XXL Volume pulber on valge, siis jäävad juuksed hallid (nagu keskmiselt pildilt näha on). Samas parem hallid kui mustad juuksed - arvan mina. Pealegi, hallid juuksed on ju moes
+/- Tekitab sõltuvust (ehk siis võib juhtuda, et Sa ei viitsigi enam mitte kunagi juukseid pesema minna, ha)

- Esimestel kordadel ei saanud mustade-puhtamate juuste vahest aru (äkki tegin midagi valesti)
- Teeb juuksed veidi kuivaks ja kammides võib tõmmata pusad sisse
- Kui liiga lähedalt ja naha vastu lasta, siis jäävad valged pulbritükid nahale, aga see pole first world problem

Soovitatakse rohkem metsamatkadele, kui filmi esilinastustele (tsau Riinu!).

KIIDAN!


3. Etude House Greentea Nose Pack - Linki pole, toode on otsas, aga sama toode lõuale SIIN

Kuna olen H.ga juba ammu rääkinud, et "tahaks seda asja, mille paned nina peale ja see võtab kõik mustad täpid ninalt ära", siis tellisin ka kaks sellist asja. Kohe samal õhtul proovisime mõlemad need ära. Kiidusõnu ei jaganud me kumbki. 

+ Ainukeseks plussiks võisime me mõlemad öelda, et nina oli veidi pehmem ja siidisem

- Kohutava lõhnaga, isegi siis kui oled ninalt selle eemaldanud ei kao see lõhn kuhugi
- Pettusin välimuses - välimus ise juba andis märku, et sellest ei tule mitte midagi välja
- Tekstuurilt kõva, kui ninale panna, siis lööb naha küljest lahti, pidin terve aeg käega kinni hoidma
- Lootsin, et saan seda nagu PVA liimi enda nina pealt ära koorida - pettusin
- Nina sügeles pärast päris pikalt
- H. ütles, et talle jäi seda eemaldades mingi kleepuv aine nina külge

Järgmiseks tellisin Aliexpressist selle õige (musta, mida saab nagu PVA liimi ära koorida, jee), millest me kohe alguses rääkisime ehk siis saame uuesti proovida ja loodame, et siis enam pettuma ei pea. 

LAIDAN!


Kokkuvõttes läks mul isegi hästi, sest kaks toodet kolmest läks täppi. Lõpetuseks üks väike tööselfie, sest Batiste kuivšhampoonil olev silt ütleb lõpus: "Harjake juuksed läbi ning sättige soengusse". "Sätitud soeng" it is. 


Kuivšhampoon - pähe või prügikasti?

Kommentaarid

Populaarsed postitused