Ma ei tea, miks ma seda teen*

Video on eemaldatud probleemide vältimiseks.Juba tükk aega tagasi hakkasime me Rihardiga rääkima, et võiks mingeid videoid teha. Õigete vahendite puudumisel ma tema juttu väga tõsiselt ei võtnud. See, et meil oleks nüüd mingid klipid sellepärast tegemata jäänud - ei. Lihtsalt need ei kannata üldse ilmavalgust. Nüüd on esialgne vajalik atribuutika olemas ja nii see alguse sai. Võib-olla saab sama kiiresti ka lõpu, aga eks seda ütleb tulevik. 
Kui me eile esimese video tegime (mida näete ka postituse lõpus), siis see oli tegelikult puhas naljatamine. Merit haaras kaamera ja hakkas filmima, Helena muidugi kiitis teda takka ja nii nad mind kiusama hakkasid, kuni sellest kooruski välja väike videoke. Ütlesin küll, et ma ei hakka mitte kunagi mingeid videoid tegema, sest:

1. Helena ja Merit mõnitavad mind kohe
2. Mul on maailma kõige koledam hääl

aga näete, esimene video (kus ma ei räägi sõnagi, ajee) on üleval. Kohe-kohe postitan üles teise video, milleks on vahukommi challenge Helenaga. See oli tore. Aga eks sellest varsti pikemalt. 

* tegelikult vist ikka tean. Täna kui tööle läksin, siis mul oli kohe palju lõbusam olla. Ma ei teadnud vahepeal kes ja miks ma olen, aga praegu, nende videote kallal nokitsedes on tuju hea ja õhtul vajun voodisse mõnusa tundega. 

Elu on tegelikult ilus!


Kommentaarid

Populaarsed postitused