Victor Extra - lemmikloomad kõikidele nähtavaks!

Alustan nüüd uue hooga blogimist. Vähemalt üritan, sest olen viimasel ajal täheldanud, et näpud sügelevad hirmsasti kirjutamise järele. Vaatame, mis sellest asjast nüüd välja tuleb, sest tahan kirjutama hakata asjadest, mis mulle meeldivad ja ei meeldi, mida ma pean oluliseks ja tahan teistele ka jagada. Otse loomulikult ei jäta ma ka asjade kirumist, kui need asjad seda väärt on. Plaanisin tegelikult täiesti uue kodulehe tegemist, aga see vana-hea Tulirebane on kuidagi liiga armsaks saanud. Mõtlesin ka siin alustada täiesti algusest, aga kuna ma olen olen üks suur vanade aegade meenutaja, siis ei tihanud ka nendest loobuda. Andsin blogile uue välimuse ehk see aitab kuidagi miskit uuesti alustada.

Esimese "new start" postitusena tahan kirjutada ühest hästi kasulikust ja mõistlikust vidinast. Nädal enne jõule sain ma aru, et mul on kõikidele pereliikmetele kingitused olemas. Mõtlesin, et kuna Rockyl on need jõulud meie juures esimesed, siis tahan ka temale kingitust teha. Kuidagi täiesti juhuslikult sattus Facebookis mu ajajoonele selline firma nagu Victor Extra - nende Facebooki lehe leiad SIIT!

Victor Extra tegeleb erinevate LED-valgustusega kaelarihmade, jalutusrihmade, trakside, helkurite ja ripatsitega nii suurtele kui ka väikestele kassidele ja koertele. Ps. Tuhkrutele ka (ning isegi inimestele!) 


Nende rihmade juures on hea see, et värvid varieeruvad roosast siniseni, lisaks on läbipaistvaid ja mustrilisi. Ehk kui koerapreili tahab punast rihma saada ja hakkab pirtsutama, kui tal poistevärvi rihm on, siis seda Victor Extraga ei juhtu! Kõik leiavad oma lemmiku! Meie Rocky sai rohelise, sest see on ta lemmikvärv (olgu, ma lihtsalt arvasin, et roheline LED-tuli võiks äge olla - ongi!).

Teine hea asi ongi LED-valgusti. Valgus käivitub vajutades nende logo peale ning seda on võimalik saada kolmel eri viisil. Vaata videot, et näha, millised need viisid on -


Kolmas hea asi selle rihma juures on USBga laetavus. Pean ütlema, et meie kaelarihm on jõuludest alates püsinud helkivana ainult ühe laadimisega! Ehk siis suurepäraselt pikk vahemaa kahel laadimisel!

Enne selle kaelarihma soetamist polnud Rockyt pimedas üldse näha. Alumistel piltidel on näha Rockyt (või noh, teda ennast ei ole tegelikult näha) oma uhke rohelise Victor Extraga. 


Soovitan kõikidel lemmiklooma omanikel endale vähemalt üks selline LED-valgusega toode soetada, kui käite pimedas oma loomaga jalutamas, sest nii hoiate oma lemmilooma elu! Lisaks on see ka ilus, meie Rocky on tänu uhkele valgusrohkele rihmale palju kiidusõnu saanud. 

Erinevate Victor Extra toodete hinnad algavad 4€ ja lõppevad 28€ (olenevalt lemmiklooma suurusest). LED-valgustid päästavad maailma, lemmiklooma maailma!

Kuidas Sina oma lemmiklooma pimedas nähtavaks teed?

Kommentaarid

Populaarsed postitused