Ilunipid, ilutrikid

Olen täna pool õhtut Youtube'is videoid vaadates veetnud. Kuidagi jõudsin ma kasside ja koerte videotest erinevate "beauty hacks" videoteni. Tänu neile videotele vajus mu suu reaalselt maani ja käsi läks täiesti iseseisvalt kukalt kratsima. Mind paneb ikka nii väga imestama, kuidas inimesed mõtlevad välja igasuguseid erinevaid võimalusi, et oma elu lihtsamaks muuta. Lihtsamaks? No ma ei tea, kas see on siis tõesti lihtsam, kui näiteks oma silma välisnurk ära teipida, et lainerit või lauvärvi parem/sirgem panna oleks? Mina muidugi ei ole laineriga üleüldse mingi suur sõber ja meie suhe on suhteliselt nullilähedane, sest ma olen nii laisk ja saamatu, et kannan seda peaaegu ainult siis, kui keegi teine seda mulle teeb.

Panin paar parajalt veidrat nippi erinevatest videotest kirja ka, kuidas midagi lihtsamalt/ilusamini teha, et neid siis teilegi näidata ehk isegi olete minuga ühel nõul. Muidugi ma pole neist enda peal mitte ühtegi proovinud, seega tuleb see puhtalt minu tunnete (tuju, heh) ja oletamise pealt. Aga kui teie olete neist endale miskit käppa saanud, siis kindlasti öelge, sest võib-olla mingi nipp tõesti teebki elu mõnusamaks ja saan selle ka oma nipivaramusse lisada. 

1. KAKS ÜHES - RIPSMETE KOOLUTAMINE JA SILMAPLIIATSI JOON/LAINERI JOON SAMAL AJAL

Ma ei taha ega suuda uskuda, et pärast silmapliiatsi või laineri joone koolutajale joonistamist, ning sellega siis usinalt silma kallale tormamist, ma seda ka PÄRISELT näen. Millegi pärast ma arvan, et pärast seda tuleb siiski pliiats uuesti kätte võtta ja see joon kas üle teha, uuesti teha või siis lihtsalt teha, sest koolutajaga tehes ei jäänud näha mitte midagi. Aga on see siis niimoodi lihtsam? Või noh, kas seda totrust tõesti vaja? (Mul on sees selline tunne, et homme koolutajaga tööd tehes proovin ma selle nalja ära.)

2. KASUTA VISIITKAARTI VÕI MUUD TUGEVAT PABERIT RIPSMETE VÄRVIMISEL

Saan selle nipi põhimõttest täiesti aru, et no jumala eest see ripsmetušš silmalaule ei läheks. Sest see on ju iga naise "story of my life". Aga kas seda on siis jälle vaja? Tušš tuleb ju muidu ka nii värvimata kui ka värvitud silmalt ilusti ära. Ma kujutan juba ette, kuidas ma hommikul enne ripsmeid värvima hakkamist rahakotti mööda maja taga otsin, sest muidu ei saa ju ripsmeid ilusti värvitud.

3. TUMEDAD KAENLAALUSED? POLE PROBLEEMI!

Ma tahaksin teada, kes sellise asja välja mõtles. Ma tean küll, et deodorantide asemel kasutatakse beebipuudrit ja tärklist - seda ebameeldiva lõhna ja higi ära hoidmiseks, AGA ma tahaks väga näha  seda inimest, kes ühel ilusal päeval tõstis käed ülesse õhku ja vaatas, et oi pagan, kaenlaalused on nii tumedad, võttis siis ei-tea-kust kartuli, lõikas selle pooleks ja hakkas siis sellega oma kaenlaaluseid nühkima. Mis planeedil me elame?

4. LAUVÄRV PEANAHALE

Vot see on asi, millest ma absoluutselt aru ei saa. Miks üldse keegi seda teeb? Miks üldse keegi seda vabatahtlikult teeb? Olgu, võib-olla see ongi mingi väga äge asi, aga see tundub (ja on!) nii loomuvastane. Ehk piltidelt on see kuidagi okei, aga ma ei kujuta ette, kui ma peaksin olema dialoogis mingi inimesega, kellel on peanahk lauvärviga juustega samasse tooni värvitud. ei tahaks küll ebaviisakas olla, aga tule taevas appi. Kõikidel inimestel on ju peanahka näha, vahet ei ole kuidas Su juuksed (kinni) pandud on. Ja noh, ma arvan, et LAUvärv pole asjata LAUvärv..

5. JOONISTA SILMAMEIK PÄEV VAREM VALMIS

Mõtlesid nüüd kindlasti, et mida hullu juttu ma nüüd ajan. Selle peale ma kratsisin kukalt ikka sajaga ja natukene isegi peale. See on nii totter asi, et ma isegi ei tunneks häbi, kui keegi mulle ütleks, et kallis laps, kus Sa elanud oled, see on nii vana ilunipp juba.
Jutt järgmine. Võta fotopaber, lõika silmalau kujuline tükk, tee see märjaks ning kanna märjale fotopaberile lauvärvid just niisuguselt, nagu Sa tahad neid järgmisel päeval kanda. Seejärel lase  paberil kuivada. Järgmisel päeval pane varem valmis tehtud kunstiteos silmalaule, suru hetkeks õrnalt, võta ära ning lõpetuseks hajuta. Issand Sa näed ja Sa ei mürita, eks!

Tunnen ennast nii vanana. Kindlasti minust noorem generatsioon kasutab kõiki eelmainitud nippe. Muidugi on veel palju-palju asju, millest ma aru ei saa, aga aitäh Internet, et mulle neid tutvustad.   Veel võin välja tuua näiteks punase huulepulga silmade all panemise või terve söögitarvikute komplekti kasutamise kontuurimisel või siis häštäägi silmalaule joonistamise. Aa ja siis tagatipuks veel selline tore tee-seda-ise  -  üks tüdruk tegi endale näiteks Oreo küpsistest ripsmetušši. 

Aga lisaks veidratele asjadele sain ma veel teada, et näiteks hõbeda saab puhtaks ketšupiga ja kulla õllega. Need minu arust nii segased nipid pole. Kindlasti proovin neid isegi, kui vajadus kätte tuleb ning mul need nipid meeles on. Üks asi, mida ma aga kindlasti tulevikus proovin on oma seemisnahksete poolsaabaste ilusaks tegemise. Sest seemisnahksetelt jalanõudelt saab täkked ja plekid ära neid küüneviiliga õrnalt viilides. Ma poleks ealeski ise sellise asja peale tulnud. Mul seisavadki kapis ühed punased, sinised ja oranžid poolsaapad, mis ei näe enam kõige ilusamad ja uuemad välja. Proovin nende peal seda kindlasti! 

Pildid internetist.

"It always seems impossible until it's done" - Nelson Mandela

Kommentaarid

Populaarsed postitused