Küsija suu pihta ei lööda

*Helena avastas, et ta peab Ask.fmis küsimiseks ikkagi konto tegema ja ei saa seal küsimusi küsida. Ärge muretsege. Kirjutage oma küsimused mulle siia, selle postituse alla ja elu on jälle ilus!.*


Siis kui rohi oli rohelisem ja taevas sinisem, kindlasti ka päike paistis palavamalt ja tuul ei teinud  nii palju külma.. Igatahes, kaks aastat tagasi tegin ma endale JÄLLE sellise koha nagu Ask.fm - seda põhjusega, et olla popp ja noortepärane ja kindlasti ka piisaval määral uudishimulik. Lihtsalt sel ajal  tegid kõik endale sellistesse kohtadesse kontosid ja olid siis hästi rõõmsad ja kurvad samal ajal, aga see oli lahe.
Kui ma kirjutasin, et tegin endale kaks aastat tagasi "JÄLLE" selle koha, siis tegelikult olin ma selle koha endale juba aasta varem valmis teinud. Õnneks olin ma siis nii tubli ning kustutasin selle konto   koheselt pärast seda kui see enam lahe polnud. Nüüd aga mõtlesin, et kindlasti oleks väga tore teha endale sinna uuesti konto. Minu üllatus oli aga suur, kui mulle see lehekülg teada andis, et mul on seal konto ikka veel olemas. Kasutan siis oma vana kontot, endal lihtsam. Ma isegi ei kustutanud vanu küsimusi/vastuseid ära, et võrrelda, kas nende tase on paari aastaga muutunud või ei ole. Mis teie arvate? Lingi leiate siit: 


Seega, ole hea ja küsi mu käest küsimusi, et ma saaks juba varsti teha Q&A ehk siis küsimused-vastused postituse teha. Kuna tegemist on endiselt anonüümse kohaga, siis võivad sealt küsida kõik, isegi need, kes kardavad, et muul moel ma nende isiku paljastan.


"Pay attention to how people treat you."

Kommentaarid

Populaarsed postitused