Teleporteerumine või kloonimine, mis aitaks?

Vahepeal on juhtunud palju toredaid ja mitte nii toredaid asju. Aga näed, karavan läheb ikka edasi. Helena räägib väga tihti minust kui kolmandast isikust, seda alati mu blogi vaadates. Ometigi istun  ma tal üle laua, aga tema ikka, et lähen vaatan, kas Lisete on bloginud ka. Küll ta pettumus on alati suur, kui seda sama tädikest oma pandakarudega näeb. Aga nüüd ma olen jälle siin (Kirjutasin alguses "siin" asemel "suur". Huvitav, miks küll?). Ma saan pidevalt inimeste käest sõnadega nö vastu päid ja jalgu, et ma nii ammu siia midagi kirjutanud pole ning alati tuuakse mulle kui ähvardusena, et niimoodi kaovad mu viimasedki lugejad ära. Eks see tõsi ole, ka mina jälgin ühte blogi, mis jube harva postitusi teeb, aga ikka värskendan ta lehte iga päev ning sama vana postitust nähes mõtlen, et enam ma ei viitsi teda küll lugeda, kuid järgmisel päeval olen nagu viis kopikat tema lehte jälle värskendamas. Kuna mulle kirjutada ja pläma ajada meeldib, siis katsun ennast tõsiselt parandada.

Tänaseks põhjuseks, miks ma siin olen on 11.juuni, mis on jälle üks selline kuupäev, kuhu on hunnikus sündmusi sattunud, aga kuhu kõikidele paratamatult lihtsalt ei jõua minna. Mu märkmik näitab, et antud päeval on Viljandis simman, kuhu meie Läsna-Loobu külakoor on ennast väga ammu aega tagasi ära registreerinud ja mille jaoks me oleme õppinud pea 30 uut laulu. Sellest räägin pikemalt siis, kui see möödas on. Siis on kirjas Suvealguspidu Kristiine juures. Tunnistan, et selle planeerimisega panin ma ise suuresti pange. Sest olin ju mina see, kes suure suuga rääkis, et ja-ja, see päev sobib kõigile! ..välja arvatud mulle endale. Kui kooriliikmed pikalt Viljandi peole ei plaani jääda, siis äkki jõuan selle suve algust ka vastu võtma minna. Viimaseks ja ei kuidagi mitte vähem tähtsaks on Tallinnas toimuv EBA2016 ehk siis blogiauhindade jagamine. Sellest aga väheke täpsemalt. 

Eelmisel aastal, kui esimest korda EBA toimus lugesin ma igast blogist, mida ma jälgin selle sündmuse kohta, seda nii enne kui ka pärast. Kellele meeldis, kellele mitte. Kes sai uusi sõpru, uusi jälgijaid, kes istun kurvalt üksi nurgas jne. Ma ei mäletagi enam, miks ma sellest ettevõtmisest osa ei võtnud, kuna see oli mu jaoks kohe väga atraktiivne ettevõtmine. Võib-olla arvasin, et mis lambi blogija ma selline olen, et teiste tublide ja tragidega koos peole lähen. Andsin eelmine kord vaid oma panuse hääletades oma lemmikblogide eest. See oli ka kõik. Sel korral on asjad aga natukene teistmoodi. Nimelt, kui ma Marimelli blogist lugesin, et EBA tuleb jälle ning taaskord saab hääli anda oma lemmikutele, siis asusin muidugi ilusti tegutsema. Pean mainima, et ootasin seda väga, sest hirmus huvitav on leida blogijaid, kes on uued ja keda Sa varem ei teadnud või keda Sa lihtsalt  jälginud pole. Mul on tihti nii, et satun kogemata kellegi blogi lugema ja siis läheb meelest ära, mis see aadress oli või kes seda kirjutas. Küll siis on taasavastamine jälle suur. Mõtlesin seegi kord anda hääled oma lemmikutele. Minu ülimalt suureks üllatuseks oli aga see.. 
kuvatõmmis EBA2016 II vooru küsitlusest
Nimelt olen ma elus esimest korda oma blogiga kuskil niimoodi ära märgitud. Ma ei tea kes seda tegi, aga see oli temast igatahes väga armas. Ma olen ülimalt liigutatud! Kuigi tunnistan, et nüüd on mul natukene süümepiinad, kuna ma siia viimasel ajal nõnda vähe kirjutanud olen. Luban ennast tõesti parandada. Kuna tunnen ennast sel korral natukene olulisemana, kui lambi blogija, (siiski olen ju ära märgitud!) siis mõtlesin ma auhindade jagamisest osa saada (kuni selle hetkeni muidugi, mil avastasin samalt päevalt tolle Viljandi simmani). Nagu ikka lähevad asjad nii nagu minema peavad ja pean vist lihtsalt jääma lootma järgmise aasta EBA peale.

Selle minu blogi ära märkimisega on tegelikult mitu toredat asja ka. Mu peas keerlevad juba paar postitust, mis oleks vaja ära teha ja kes teab, äkki hakkab postitusi tulema kui oavarrest ja niimoodi, et te ei jõua enam silmagi peal hoida. Muidugi oleks mul sellega teile ka üks väike palve. Kirjutage vahepeal midagi mulle kommentaariks ka, et mis te arvate ja tunnete ja üldiselt võite ikka ükskõik, mida kirjutada.  Ma polegi juba ammu siia tapmisähvardusi või armuavaldusi saanud. Ha!

Lisan siia ka lingi, mille kaudu saate anda hääle oma lemmikblogijatele. Vali lemmik SIIN!

"Difficult roads often lead to a beautiful destination."

Kommentaarid

Populaarsed postitused