Aitäh!

Eelmisel nädalavahetusel toimus Tallinnas suur ja uhke Eesti Blogiauhindade jagamine (Vaata järele SIIT). Rääkisin sellest mõni aeg tagasi, kui suure üllatusena endagi aadressi sealt leidsin. Tänaseks on mu üllatus kasvanud. Miks?

Kui ma EBAst järgmisel päeval uudiseid/blogisid lugema hakkasin sain ma teada, kes mida võitis. Mul ei ole ühegi võitja kohta mitte midagi halba öelda. Eriti hea meel on mul Malluka üle, sest ma olen tema avameelsuse, otsekohesuse ja pohhuismi suur austaja. (Tuli praegu üks nali meelde. Üks mu sõbranna ütles kunagi, et ma peaksin Mallukast mingi nöökiva postituse kirjutama ja selle kuidagi anonüümselt temani saatma, et siis mu blogi saaks ka kuulsaks. Ma küll ei näe selles mõtet, aga soov oli hea.)

Kui ma aga uudishimust Marimelli blogist tulemusi otsisin avastasin ma aga sellise asja. Minu blogi oli eluliste blogide arvestuses 47st blogist 28ndal kohal (arvestatud punktisumma järgi, paljud kohad läksin jagamisele). Päris hullumeelne. Just selles mõttes, et ma ei ole viimasel ajal oma blogiga väga palju tegelenud ja ma ei jaganud seda, et vanadele lugejatele meelde tuletada, et hääletage mu poolt. Muidugi pole 28 ei tea mis esimene koht, aga ma olen üpriski uhke selle üle.

Aitäh ja pikad paid!

Kommentaarid

Populaarsed postitused