Segakooride kontsert-simman Viljandis, 11.juunil

Ma ei hakka möödunud nädalavahetusel Viljandis toimunust segakooride kontsert-simmanist väga palju pikemalt kirjutama, sest video räägib rohkem kui tuhat sõna, eks. Toon lihtsalt välja paar toredat hetke, milles me sajaga ära panime või siis kuidas me üldse ellu jäime, et sajaga ära panna.

Kuna vihma sadas Läsnalt alates kuni Viljandini ja tagasi non-stop ja õues oli sooja umbes 8 kraadi või vähem (real feel -1000, ausalt), siis oli meie kõigi suureks abimeheks üks (kaks, kolm jne..) kakao(d) lisandiga. Hoidis keha sooja ja lauluhääle kõlavana ning ennetas haigust, mis muidu oleks tulnud igast ilmakaarest.

Isegi siis, kui meie arust jäi korralduslik pool natukene nadiks, ei lasknud me ennast sellest väga  heidutada. Kui olime teada saanud, et tänu vihmale on 800m pikkune rongkäik ära jäetud, ei saanud me keegi sellest aru, sest me olime juba mitu-mitu tundi vihma käes kilekeepidega laulnud - asi see 800m siis veel seal vihma käes olla. Nõnda me siis ajasime ise oma rongkäigu kokku. Lisaks enda koorile ajasime tänavatel olevatest bussidest ja kohvikutest veel paar teist koorigi välja, kes suure rõõmuga meiega kaasa tulid. 800m sai küll umbes pool sellest, aga tuju oli hea ja tunne oli maru, sest siiski MEIE tegime seda. 

Nagu te ka videost võite näha, siis dirigeeris Viljari vahepeal kogu oma ihu ja hingega. See oli nii võimas tunne, kuidas meie koori alustatud lauludega terve laulukaar kaasa läks. 


Seega vaatamata vihmale ja külmale oli meil endil väga tore. Aitäh Viljandi, aitäh Läsna-Loobu külakoor!

Kommentaarid

Populaarsed postitused