Küsimused ja vastused II osa

1. Milline on Sinu lemmikmeigitoode? #nopicnoproof
Ma ei ole päris kindel, kas mul on sellist lemmik meigitoodet nagu ongi. Mulle meeldivad kõik mu meigikotis olevad tooted väga, sest tänu nendele julgen ma hommikul toast välja astuda. Okei, tegelikult asi nii hull ka pole. Kui ma pean aga nende seast mingid tooted välja valima, siis ma arvan, et nendeks on kulmupuuder, ripsmetušš ja päikesepuuder, sest tänu nendele tuleb mul ikka natukenegi ilusam nägu pähe.
2. Kas saad oma vennaga numpsult läbi?
Kui me Rihardiga liiga palju ninapidi koos oleme, siis me vihkame teineteist ehk liiga palju ja kuna ma olen siin sugulussuhtes see suur ja vanem õde, siis olen ma võib-olla aeg-ajalt liiga bossy (Rihard hakkaks nüüd karjuma ja ütles: "AINULT VÕIB-OLLA V?"). Küll aga olen ma aru saanud, et Rihardist eemal olles räägin ma temast lõputult palju. Tegelikult hoiame me Riksuga teineteist väga. Ma olen üldse üllatunud, et temast nii hooliv inimene saanud on. Kui kellelgi mu sõpradest on mingi probleem ja ka Rihard selles teab, siis küsib ta alati, et kuidas sellel teatud inimesel läheb ja kas kõik on korras. 
Seega ma arvan, et meie vahepealsed nääklemised ja teineteise kiusamised on täitsa okeid. Mina armastan oma venda väga ja arvan (vähemalt loodan), et tema mind ka.

3. Lemmikriideese.
Ma olen suhteliselt kindel, et mu lemmik riideesemeks on ühed Lindexi püksid. Teate küll need hirmus head püksid, kus nööp ja lukk on vasakul külje peal. Mul on neid olnud vist juba 5 paari ja need on tõesti nii mugavad ja head ja püsivad üpriski kaua, mis on pükste puhul väga oluline.

4. Lemmikfilm.
Kuna ma olen viimasel ajal üpriski palju filme vaadanud, siis on mul raske seda ühte ja ainsat lemmikfilmi valida. Praegusel hetkel on vist teiste seast enim hinge/meelde jäänud "Me before you" ja "Now you see me 2". Kui ma nüüd rohkem mõtlema hakkan, siis TEGELIKULT meeldib mulle hoopis "Zootopia", ühe armsa väikese, aga tubli jänese ja mitte üldse nii paha rebase lugu.

5. Vali Eesti valdade vappidest oma lemmik, miks?
Kadrina, ikka Kadrina. See on üks vähestest vappidest, mida ma niimoodi peast tean. Rakvere, Vihula ja Haljala oma tean ma ka peast öelda, aga teiste jaoks on abi vaja. 
Hakkasin praegu Eesti valdade vappe vaatama, aga kuna neid on nii hirmus palju ja neid pole kõiki ühele pildile suudetud panna, siis jään ikka Kadrina juurde. Mida ma muud ikka öelda oskan.

6. Kas tahaksid rahvatantsurühmas tantsida?
Ma kunagi tahtsin väga rahvatantsu tantsida. Aga kuna ma olen suhteliselt valiv inimene, siis sellepärast jäi mul kunagi tantsima minek ka ära. Ma lihtsalt ei suudaks tantsida inimesega, kes seda väga nagu ei oska. Ma tean, et "harjutamine teeb meistriks", aga alguses võiks väikest viisi meister juba nagu olla.
Nüüdseks on mul see rahvatantsu tuhin üle ka läinud ja praegu sinna mind miski väga ei tõmba - eks väikest viisi ole see sama eelmine põhjus ka siin suuresti mängus.

7. Kas Sulle meeldib DIY? Millist projekti tahaksid teha?
Mulle meeldib väga DIY. Eriti meeldib mulle seda teha kellegagi koos, kellega on hea klapp. Sellel on väga lihtne põhjus - ma ei suuda ennast kunagi päris lõpuni välja utsitada. Hakkan küll mingit asja tegema, aga kui see pole selline kiire projekt, siis see jääb tihtilugu poolikuks või siis juba poole peal lihtsalt enam ei meeldi ja jätan tänu sellele tegemise katki. Küll aga koos kellegi teisega midagikoos teha on ju tore. Muidugi kui need kaks (või rohkem) inimest omavahel ikka hästi läbi saavad, see on asja juures väga oluline, et üks teist ära ei summutaks.
Aga millist projekti ma teha tahaksin? Kuna meil pole ei Kadrinas, ega ka maal, sellist mõnusat lebotamise kohta, kus sõpradega grillida ja tsillida, siis on mõttes selline asi teha. Ma ei teagi, miks ma seda veel teinud pole. Vajan vist veidi utsitust ja sõprade abi. Kuigi selle projekti peab lükkama tuleva kevade peale, sest enam pole väga mõtet. Pealegi, lõpetame kohe-kohe maal projekti"Saunapealne elamiskõlblikuks". Kui see valmis saab, siis kirjutan sellest täpsemalt. Üks asi tuleb korraga teha, sest siis on töö kiire (kuidas kunagi) ja korralik ning muidu mitut asja korraga tehes jäävad pärast veel kõik asjad poolikuks. 

8. Nimeta eesti näitlejaid, kes Sulle sümpaatsed on. Miks? (Ma tean, et kes on esimene.)
Kuna see küsimus on niiviisi esitatud, et ma ei saa, ega tahagi küsimuse esitajale oma vastusega pettumust valmistada. Mulle sümpaatsed on Märten Matsu - poleks uskunudki, eks? Üllar Saaremäe, Ülle Lichtfeldt, esiteks on tegu oma küla inimestega, aga see ei varjuta fakti, et nad on absoluutselt andekad inimesed. Viimane etendus, mida ma nägin oli "Kaevurite päev", kus mängis ka Terje Pennie ja ta oli seal imeline. Nii hästi mängis! Naistest meeldib mulle veel väga näiteks Elisabet Reinsalu, väga mitmekülgne ja üllatusi täis. Tegelikult on väga palju uusi (ja vanu)  noori näitlejaid, kelle nimed veel nii tuntud pole. 

9. Koosta oma "teen ära, enne kui saan 25" list.
 1. Olen doonor
 2. Lähen tagasi kuhugi nostalgilisse kohta minevikus
 3. Saan oma kodu
 4. Võtan kodulooma
 5. Külastan vähemalt kahte riiki, kus ma pole varem käinud
 6. Saan juhiload
 7. Teen head
 8. Värvin juuksed täiesti teist värvi
 9. Külastan muusikafestivali
 10. Lähen matkama ja veedan öö tähistaeva all
 11. Proovin midagi uut, mida ma muidu ei julgeks
 12. Teen tatoveeringu või augustuse
 13. Lähen ratsamatkale
 14. Lasen professionaalsel fotograafil endast pilte teha
 15. Õpin ära, kuidas teha Brita ja Napoleoni kooki
 16. Õmblen endale täiesti nullist kleidi
 17. Ehitan maale aiamööbli
 18. Külastan selgeltnägijat
 19. Kohtun ühe oma lemmikblogijaga
 20. Rõõmustan vanaema ja õpin ära ühe loo akordionil
10. Kõrvarõngad, mida Sa kandsid viimati ei tea millal. 
Ma arvan, et iga teine paar kõrvarõngaid on sellised, mida ma kandsin viimati ei tea millal. Kui kellelegi jäi miskit silma, siis võib vabalt mulle kirjutada. Mis nad ikka niisama ripuvad ja tolmu koguvad. (Ma ei tea, miks kõrvarõngaste pilti kohe ette ei löö, aga kui tahad pilti näha, siis vajuta üleval mu näo peale ja keri siis postituse lõppu tagasi. Vahel lihtsalt keeldub blogger koostööd tegemast.)

Kommentaarid

Populaarsed postitused