Boikoteerin.

Kas te teate seda tunnet, kui Sa teed midagi ja ei saa selle eest mitte mingit tagasisidet. Ei head, ega halba - siis on sees selline tunne, nagu teed kõike täiega tühja või kõikidel on suva. Jah, ma tean, et teen seda ennekõike enda jaoks, et end välja elada, et kõik välja öelda. Vot, praegu ütlen ka välja. Ütlen välja selle, et kui Sa seda loed, siis ole hea ja kirjuta mulle midagi. Ma ju näen palju teid siin on. Tead, saada mind sinna, kus päike ei paista või tee sõnadega pai. Ükskõik, lihtsalt kirjuta. 

*Mossipisik on sees. Siin vaikuses olles on sama tunne, mis oli ka siis, kui "Kõrboja peremehe" etendused olid ja mu sõpradest käisid seda vaatamas ainult mõni. Tegi meele kurvaks küll. Nii palju ma siis korda lähengi. Ja näed, nii palju ma siis korda lähengi. Jälle.*

Vaatasin ükspäev enda vanu postitusi ja nende alla kirjutatud kommentaare. Kuidas keegi tahtis, et ma ära sureks või kuidas ma olen mõttetu lodev maakas või hoopis kuidas ma olen väga armas ja minu kirjutatu inspireerib. Ükskõik, lihtsalt kirjuta.

Rohkem polegi täna midagi öelda. Homme jälle, ausalt! 

Kommentaarid

 1. Nu ma saan kirjutada, et olen siin alles nii uus, et pole veel jõudnud kaasa elama hakata ja alles saan lainele :) Aga nii lihtsalt on, et inimesed on kehvad kommenteerijad, ka mina. Olen tähele pannud, et kommenteeritakse siis, kui on midagi lisaks öelda, enda kogemus on olnud täpselt sama või vastupidi, täiesti teistsugune. Või kui on midagi erakordselt lahedat või erakordselt halba. Vahel jätan peaaegu sisutühja "nii ilus/tore/huvitav" kommentaari isegi kirjutamata, isegi kui nii mõtlen, sest midagi see nagu juurde ei anna ja autor teab arvatavasti isegi, et see seda kõike on. Aga eks ta vahel veidi kurb on muidugi, isegi kui vaid endale kirjutada.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Olin praegu väga rõõmus, et Sa kommenteerisid. Ennekõike just sellepärast, et ma näen, kes mind jälgib või kes on alles jälgima hakanud. See on tore!
   Tavaliselt kommenteeritakse siis, kui on mingi loosimine ja peab kirjutama, mis loosimises osaletakse või "mina tahan osaleda"!
   Usun, et igale loomeinimesele on mingigi tagasiside oluline. Isegi neile, kes seda taga ei aja nagu mina seda praegu tegin. Kole küll, et nurun mingit kommentaari, aga see on mulle oluline ja kuna inimesed seda ise ei tee, siis on see minu töö seda teha.
   Pai!

   Kustuta
 2. Tead, mina käin vist peaaegu iga päev siin piilumas, kas oled midagi uut kirjutanud. Vahel pean mitu päeva pettuma, et ei olegi midagi :D Mulle meeldib lugeda Su postitusi, kuidas Sa ennast avastad ja püüdled kõigest väest oma eesmärkide poole. Lõpuks viib see püüdlus selleni, kuhu jõuda tahad. Ja mina olen kommenteerinud küll, tänasid mind isegi kommentaariumis, et üle pika aja keegi võtab vaevaks kommenteerida midagi :) kuid vahel ongi, et tundub, et ma ainuke kes Sind "tüütab" oma kommentaaridega, seda enam, et me pole omavahel nii igapäevased suhtluskaaslased. Aga lasen siis edaspidi ka vabalt oma jutul voolata ;)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ma tean, mida Sa tunned, kui mitu päeva uut postitust ei näe. Ma olen ise tegelikult samasugune, aga näed õppust ei võta. Kunagi vist kirjutasin ka, et kui Sa ikka regulaarselt ei postita, siis inimesed unustavad Su lihtsalt ära.
   Muidugi ma tänasin Sind ja tänan veel, sest Sa olidki ainukene, kes võttis vaevaks midagi öelda. Sa ei tüüta mind üldse, seda enam, kui me pole igapäevased suhtluskaaslased, siis ongi tore, et saame siin kommentaariumis "paar sõna" vahetada - mis sest, et anonüümselt!

   Kustuta
 3. Tead, Sa oled nii vahva ja tšill inimene, et kui Sa kunagi Tallinna satud, siis ma kutsuks Su lõunale.❤
  -Anonüümne Lisete

  VastaKustuta
 4. No sinu murejagamise postitus oli väga armas ja minus tekkis juba väike mõte, et äkki räägiks kellegagi, aga siis ikka otsustasin, et ei, sest keda ikka minu probleemid peaksid huvitama, las nad olla seal peidus. Aga see pole enam sinu süü, sina ole tubli edasi! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kõige hullem asi, mida üks inimene saab endaga teha, on lasta nendel n-ö väikestel muredel enda sisse hunnikusse koguneda. Me keegi ei, kuidas me mingitel hetkedel reageerime või toimime. Ja kui Sa mõtled, et "keda ikka Sinu probleemid peaksid huvitama", siis ära teiste peale küll mõtle. Ole hetkeks ego ja mõtle endale ning räägi ennast tühjaks. Nagu ma seal postituses ütlesin, siis ükskõik kellele, põhiline on, et Sa seda teed!

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused