"Oh, Sa issand!"

Eelmise nädala lõpus avastasin ma, et Konsumis on mu vanaisa lemmikkommid soodushinnaga. Ühe kilone pakk oli kaks ja midagi eurot peale. Teate ju küll need krabikommid (ma ei tea, nimi on mingi Crabs, äkki). Kuna mu vanaisa on hiiiiiiiiglama suur magusasõber, siis mõtlesin, et miks ma ei võiks olla maailma parim lapselaps ning talle need kommid viia.

Mu vanaema räägib alati, et kui tavaliselt on meestel õllekõht, siis meie vanaisal on kommikõht. Vanasti jõi ta alkoholi parima hea meelega, aga ühel hetkel käis "klõks" ja enam ei võta tilkagi. Nagu Ott Sepp kuskil telekas alles ütles, siis inimene on sõltuvuses kogu aeg, kui ta ennast ühest sõltuvust tekitavast asjast võõrustab, siis samal ajal jääb teisest asjast sõltuvusse. Igatahes on minu vanaisa nüüd magusahoolik ja tal on A L A T I kuhugile magusat peidetud. 

Igatahes kui ma talle pühapäeva õhtul selle kilose kotikese laua peale panin ja ütlesin: "Vanaisa, vaata, mis mina Sulle tõin.", oli ta nii õnnelik. Samal ajal tuli tagant toast vanaema välja ja tema esimene lause oli: "Oh, Sa issand!". Järgmisel hetkel kadus vanaisa ma-ei-tea-kuhu ära ja kui tagasi tuli, oli tal terve kotitäis magusat, mida mulle vastu anda. Vanaisale tundus, et sellest kõigest on veel vähe ning ta tegi oma kilose kommikoti lahti ja tahtis pool pakki mulle kaasa anda. Ma lubasin tal mulle ainult 2 tükki anda, et saaksime emaga mõlemad koduteel midagi põske pista. Kui vanaisa oma kommikotiga ikka minu poole tormas, jooksime me emaga toast "head aega" hüüdes välja. Oligi kõik, koju minek. Selline see minu vanaisa ongi, kommionu. Kõigile jagab kommi, kes teele satub. Imeline inimene! Kommentaarid

Populaarsed postitused