Punastest palsamitest

Kui ma Ilu Sõnumil käies sain tehtud töö eest endale väikese kingikotikese kokku panna, siis olin ma  ühes tootes täiesti kindel. Teadsin, et mu kotis peab olema IdHair Colour Bombi tooniv palsam. Kui ma oma kotikesega lõpuks koju tulin, mõtlesin, et mul on nüüd kokku kolm erinevat punast palsamit, millest ma teile kirjutada võiksin. Nüüd ma seda siis teengi. Võrdlen erinevaid häid ja mitte nii häid omadusi ning annan lõpus hinnangu, millist toodet nendest ma kõige rohkem soovitaksin. TOODE
nr 1 - Jungle Fever Rosso Red värvimask. Kui ma viimane kord Maarja-Liisi juures Revaalias juuksuris käisin, siis lisas ta seda sama toodet ka mu värvi hulka. Kui ma nädal aega hiljem Jungle Feveri kodulehel ringi vaatasin, avastasin, et see on seal allahinnatud. Pidasin oma juuksuriga nõu ning sain vastuseks, et ma võiksin selle endale mugavuse mõttes koju osta. 
HIND - 40€ (allahindlusega 28€)

nr 2 - Tonika tooniv palsam toonis 4.6 ehk bordoopunane. Mina ostsin selle Kadrina uuest poest - Valge pood. Mõtlesin, et hea hinnaga saadud toode ja proovin ka selle toote ära, sest Tonika palsameid on kõik mulle alati kiitnud. 
HIND - 5€ (toidupoodides on odavam, 3€)

nr 3 - IdHair Colour Bomb Fire Red tooniv palsam. Nagu ma eelpool mainisin, siis antud toote sain ma kingituseks. 
HIND - 18.90€

KASUTUSJUHEND
Kasutusjuhend on kõikidel enam-vähem sama. Kanna kinnastega (!) eelnevalt pestud juustele, kammi läbi, et palsam ühtlaselt juustele satuks. Jäta 3-15 minutiks pähe, olenevalt sellest kui intensiivset värvi soovid. Mida heledamad juuksed, seda parem tulemus jääb. 

PLUSSID/MIINUSED
nr 1 :
+ väga hea lõhnaga
+ kui satub nahale, siis tuleb peaaegu väga hästi maha
+ niisutab juukseid, jättes need pehmeks ja siledaks

- kallis
- jätab lubatud punase asemel juuksed roosaks - kui ma suure rõõmuga esimene kord seda palsamit kasutasin ning järgmisel päeval tööle läksin, ütles mulle Helena, et ma olen peast täiesti roosa. Minul polnud sellest muidugi sooja ega külma, et ma punase asemel hoopis roosa olin, kuigi punane oleks mulle rohkem meeldinud. Hoidsin seda peas 10 minutit.

nr 2 :
+ odav
+ tugev pigment, piisab peas hoidmisest ainult paarist minutist
+ juured jäävad juba palju punasemaks
- nahale sattudes ei tule maha, isegi siis, kui kohe ära pühid (mina nühkisin seda oma randme pealt nii kõvasti maha, et ranne oli pärast mitu-mitu tundi punane) - kasutasin antud palsamit esimest korda päev enne Ilu Sõnumile minekut. Kahetsen seda, sest juuksepiir ja üks kõrv olid täiesti roosad, sest see ei tulnud maha. Ei tavalise vee ja seebiga, ega ka alkoholiga kui alkoholita meigieemaldus vahendiga. Kui sain aru, et nahalt antud palsam maha ei tule, siis hoidsin algse 15 minuti asemel peas 5 minutit.
- kui satub mööblile vms, siis ei pruugi see pühkides/pestes maha tulla (minu vannitoas oleva kapi valge nupp on nüüd igatahes roosa)
- isegi kui on tegemist bordoopunase tooniga, mis on ju veidi tumedam punane, jäävad juukse otsad endiselt roosaks
- rätik, millega pead kuivatasin, ei läinud pesus enam puhtaks

nr 3 :
+ jääb lõhnalt nõks nr 1 alla, aga kategoriseerub ikkagi väga hea lõhna alla
+ jätab juuksed kõige rohkem punaseks - eile saunas käies, proovisin ka selle ära. Hoidsin peas 10+ minutit. Ma ei osanud seda  punkti  ei plussi ega miinuse alla panna, aga palsamit pähe kandes ei tundunud mulle üldse, et mingi värv peas oleks. Kartsin isegi, et see ei tööta, sest juuksed tundusid hoopis tumepruunid olevat. Aga säh Sulle, tuli hoopis kolmest palsamist kõige punasem värv!
+ hooldab eelnevalt värvitud juukseid
+ niisutab ja annab sära
+ juuksed kuivades väääääga pehmed ja siidised

LÕPPTULEMUS
Kiidan nr 1 ja nr 3 ning laidan nr 2. Mina leian, et toonivad palsamid on mõeldud mugavalt kodus juuste "värvimiseks", seega nii palju vaeva mina kodus küll näha ei taha. Ma ei ole muidu väga selline, kes arvab, et ainult kallid asjad on kvaliteetsed, aga praegu olen ma pigem selle poolt, et kui osta siis ikka natukene raha välja käia. 
Parimaks tooteks valin ikkagi  IdHair Colour Bomb toonis Fire Red. Olen täna terve päeva oma juukseid paitanud ja silitanud - üli pehmed!
Kokkuvõttes soovitan ma kõikidel toonivaid palsameid kasutada. Väga kerge kasutada ja enamasti on tulemus seda väärt. Mina ei ütle ühegi lõpptulemuse kohta mingit halba, sest olen alati värvi suhtes suhteliselt pohh yolo vend olnud.

Katsetamisteni!

Kommentaarid

  1. ohh, see on hea, et tonikat meelde tuletasid, sest roosa on just täpselt see, mida ma oma punasele juurde vajan! :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused