Selleks, et saada positiivseid tulemusi, peame me looma positiivse visiooni.

Ühel päeval oli Facebookis mu ees erinevad lollakad testid, mille vastused testi tegijat eriti targemaks ei tee, aga mõne vastus teeb rohkem kui nalja küll. Mõtlesin, et teen paar testi ja panen vastused siia kirja. Iga testi vastuse järel kirjutan, kuidas asjad minu arvates ttegelikult on. Muidugi ootan ka teiepoolseid arvamusi, sest paar vastust on küll sellised, mille peale inimesed, kes mind rohkem teavad, kindlasti naerma hakkavad. Aga nüüd agaralt testima!

TEST 1 - Kas Sa tead, mis on Sinu tegelik vanus?
Sinu vaimne vanus on 90 aastat! Sa oled ilmselt oma elu juba ära elanud. Vähemalt oma mõtteis. Sa oled lihtsalt nii tark, et tõenäoliselt juba noores eas tegelesid saja erineva hobiga. Sa oled hinnatud vestluspartner, hooliv armastaja ja eeskuju oma sõpradele.

(Isegi kui ma tegelikult olen 21-aastane, siis on mul vahepeal tunne, et olengi oma noore elu ära elanud, sest ma ei viitsi enam pidudel käia ja poole ööni üleval olla. Teine õige asi siin vastuses on ka see, et olen noores eas tegelenud saja erineva hobiga - muusikakoolist showtantsuni ja kunstikoolini.)

TEST 2 - Kes Sa olid eelmises elus?
Eelmises elus olid filosoof. Nagu eelmises elus, oled ka selles vaikne hing, kes naudib lugemist ja kirjutamist. Sa veedad palju aega mõtiskledes maailma probleemide üle. Tõesnäoliselt on Sul annet julgustada oma lähedasi eesmärke täitma. Oled osav kuulaja ning abivalmi loomuga.

(Tõsi, kirjutamist naudin. Kuulata oskan, ainult pilk läheb rändama.)

TEST 3 - Milline on Sinu hingetüüp?
Kunstnik. Oled tõeline loomeinimene - hiilgad igas asjas, kus vähegi fantaasiat vaja läheb. Sa oskad mõelda suurelt ning omad head väljendusoskust, mis avab Sulle mitmeid kasulikke uksi elus! Oma loomult oled leidlik, orginaalne ja tundeküllane. Samas oled teinekord kergesti ärrituv.

(Loomeinimene, õige, istu, viis! See vastus on täiega kümnesse. Viimasel ajal olen eriti kergesti ärrituv? Helena käsib mul sellistel hetkedel nüüd peas arvutama hakata, et 2+2 on neli ja 4+2 on kuus jne.)

TEST 4 - Kui tume on Sinu hing?
Su hing on tumehall. Ehkki Su elus on palju lahendamata küsimusi ja probleeme, leidub kõigele alati lahendus. Sa pead vaid enda sisse vaatama ja aja maha võtma. Kuigi Su tumedam külg kipub aeg-ajalt esile tõusma, oled südames soe ja siiras inimene. Ära lase end negatiivsetel emotsioonidel kanda.

(See on tore vastus küll. Veidi selline seljale patsutav, et oled tubli ja saad hakkama. Kuigi tumehall on ilus värv, siis oleksin midagi heledamat oodanud.)

TEST 5 - Milline tsitaat sobib kõige paremini Sind iseloomustama?
Selleks, et saada positiivseid tulemusi, peame me looma positiivse visiooni. "Think the best of each other, especially of those you say you love. Assume the good and doubt the bad." Sa näed alati asjade head külge. Positiivne on Sinu teine nimi. Oled rahumeelne ja hooliv, jagades palju armastust oma lähedastele ja tuttavatele.

(Mulle see positiivse tulemuse ja positiivse visiooni lause meeldib. Kuigi ma ei ole selles nii kindel, et ma alati vaid asjade head külge näen. Ja kohe kindlasti pole Positiivne mu teine nimi, nii kahju kui mul ka poleks..)

TEST 6 - Kas Sa lähed taevasse või põrgusse?
Sa lähed põrgusse. Tundub, et Sa lähed otsejoones põrgusse! Sa oled oma elus palju vigu teinud ning käitunud ebaõiglaselt. Selle asemel, et vigadest õppida, jätkad samas vaimus. Võib juhtuda, et pärast surma pead oma vigade eest ränka hinda maksma.

(Ma ise tahaksin öelda, et olen pooltest oma vigadest õppinud, kuigi ma ei salga, et olen ühte ämbrisse mitu korda astunud. Kahju muidugi, et selle eest kohe põrgusse peab mina. Aga mis seal ikka, põrgus näeme!)

TEST 7 - Millisel ajastul oleksid pidanud tegelikult sündima?
Sa oleks pidanud sündima Vana-Kreekas. Sa oled ere individualist ning Sul on oma nägemus elust. Sa ei karda avaldada oma arvamust, isegi siis kui see läheb tugevalt vastuollu teiste omaga. Kui Sa rõõmustad, siis teed seda kogu oma südamest ning kui vihastud, siis kuulevad sellest kõik. Sinu külalislahkus ei tunne piire. Sa jumaldad pidusid, kus vein voolab nagu vesi. On tõesti kahju, et Sa ei sündinud kusagil Ateenas paar tuhat aastat tagasi. Sa olid loodud sellle koha jaoks.

(See on mu kõikidest vastustest lemmik! Ah, kui ilus see kõik oleks olnud! Vein on mu lemmik alkohoolne jook ja kui seda veel nagu vett voolab, siis... Kui ma keskkooli lõpetasin, siis luges klassijuhataja ette klassikaaslaste iseloomustusi lõpetaja kohta. Minu kohta öeldi a.la midagi sellist, et kui Lisetel on hea tuju, siis on kõigil teistel ka hea tuju ning kui Lisetel on halb tuju, siis saavad sellest kõik osa. Pole midagi teha, selline ma juba olen. Kuigi nüüd olen vist rahulikumaks jäänud. Vist. Kuigi ükspäev ajas mind printer tööl nii närvi, et ma oleks selle parema meelega aknast välja visanud.)

TEST 8 - Milline alkohoolne jook Sina oled?
Siider. Sa oled lõbus ja seltskondlik kaaslane, kes on alati oodatud igasse seltskonda. Sinuga saab nalja ning suudad kainet joont pidada. Isegi kui teinekord liiga purju jääd, ei tee Sa ulakusi, mida hommikul kahetsema peaks.

(Tore vastus küll! Sõbrannad kindlasti itsitavad..)

TEST 9 - Kui vana on Sinu keha tegelikult?
Su keha on kolmekümnendates. Su keha tunneb ennast hästi. Ideaalne aeg alustada suuri projekte ja teha oma elus muudatusi.

(Vastus, mis teeb kurvaks ja rõõmsaks korraga. 21-aastasena olla 30ndates kehas - kurb. Samas kui keha tunneb ennast hästi ja just praegu, sellest kehas, on ideaalne aeg alustada suuri projekte ja elu muutvaid otsuseid, siis olen täiesti rõõmus, sest üks selline asi on mind peagi ees ootamas!)

TEST 10 - Mis on Sinu kuues meel?
Sa tajud, kui midagi halba hakkab juhtuma. Kindlasti on see Sulle tuttav tunne - kõhus hakkab keerama ning tunned, et kohe-kohe hakkab midagi juhtuma? Sinu kuues meel üritab Sind hoiatada ohu eest! Järgmine kord, kui sama tunned, kuula seda ning kontrolli, et Su lähedastega oleks kõik hästi.

(Kui ma selle vastuse sain, olin väga üllatunud. Rohkem kui aasta aega tagasi, ühel suveööl, ei suutnud ma üldse magama jääda. Sees oli kogu aeg tunne, et midagi on pahasti. Nii ma siis terve öö vähkresin ja muretsesin. Järgmisel hommikul tuli välja, et mu onu oli autoga teelt välja sõitnud. Kõik läks muidugi hästi. Pärast seda pole mul rohkem selliseid tajumisi olnud ja ma loodan, et ei tule ka.)

Mul on selline tunne, et iga testi vastuses oli killukene tõtt. Mõnes oli seda vähem, mõnes nõksa rohkem. Minul oli igatahes väga lõbus neid teste teha, kuigi vahepeal nendele küsimustele vastates ei saanud ma aru, et mille järgi mulle see vastus antakse. Aga eks see üks nali ole. Tore nali igatahes! 

Kommentaarid

Populaarsed postitused