51 küsimust Lisetega

1. Kas lambad või kitsed?
Raske küsimus. Mul on maal naabrinaisel mõlemad, seega tean peaaegu kõiki nende positiivseid ja negatiivseid külgi. Nii kitsed kui lambad on mõlemad väga toredad ja kasulikud loomad. Kui pean kindlasti valima ainult ühe, siis arvan, et pigem siiski kitsed.

2. Kas Sa muudaksid oma elukorraldust 100% armastuse nimel?
Nii kahju kui mul ka poleks, siis olen ma sakker juba väga väikeseid elukorraldusega seonduvaid muudatusi tehes, seega ma arvan, et ma ei oleks selleks valmis. Vähemalt mitte sajaprotsendiliselt.

3. Kas Sa tahaksid, et Sul oleks kogu aeg palav või kogu aeg külm?
Jälle raske küsimus. Ma olen pigem sooja armastaja, aga mitte sellise higistama ajava palava. Ma vihkan higistamist ja näost punane olemist. Samas, kui mul oleks kogu aeg külm, siis oleks mul 24/7 põiepõletik ja seda ma ei taha, üldse kohe ei taha. Pigem olen peet ja higistan ehk tahaksin, et mul oleks kogu aeg palav.

4. Kas heledad või tumedad riided?
Tumedad. Tume ju teeb peenemaks. Tegelikult mitte sellepärast. Mul on lihtsalt selline tunne, et tumedam riietus annab mulle rohkem enesekindlust kui heledam. Nii lihtne see ongi.

5. Kui Sa peaksid igapäev tööle ujuma või suusatama, kumma valiksid?
Ujumise. Suusatamine on nõrkadele või siis suusatajatele. Suusatamine = külm, märg ja paha. Mitte, et ujumine kuivem oleks, see on lihtsalt parem. Talvel ujumise jaoks peaksin vist juba harjutama hakkama.

6. Kellega Sa tahaksid õhtusöögile minna?
Praegu tahaks peikaga. Siis tahaks lõpuks ka Mallukaga sööma minna ja siis... võiksin kõik Eesti näitlejad ükshaaval õhtusöögile viia!

7. Kellele Sa viimati sõnumi saatsid?
Jaanus Reisnerile.

8. Millal Sa viimati nutsid?
Vaatasin umbes nädal aega tagasi mingit "Glee" osa. See oli nii imeline, nii ilusate lauludega ja südamlik, et hakkasin nutma. Enne seda nutsin vist kurbusest paar nädalat tagasi. Väga südamest, nii et hingata ei saa, nutsin vist septembris. 

9. Mis olukorras Sa ennast kõige ebamugavamalt tunned?
Paljaste varvastega olles.

10. Kus asub Sinu unistuste kodu?
Kadrina vallas, heade ja veel paremate inimeste naabruses.

11. Milline toit Sul kõige paremini välja tuleb?
Boršisupp!!! Mu lemmik, njomm.

12. Kas seelik või püksid?
Püksid. Mugavuse mõttes ja selles mõttes ka, et seelikuga on mu jalad paksult inetud.

13. Kas tarbid palju kohvi?
Päevas paar kaks-kolm tassi. Hommikul söögi kõrvale ning lõuna ajal tööl. Vahel tööl mitu tassi. Kuidas kunagi. Kui olen väga väsinud, siis joon rohkem, lootes, et muutun ärksamaks.

14. Milline laul Sind kõige sagedamini kummitab?
Jaak Joala - Rannakolhoosis ehk "Seda paati pole tehtud linnuluust, kaared ise painutasin tammepuust.." See laul kummitab mind keskkooli algusest kuni tänase päevani. 

15. Kui saaksid oma elu kellegagi ära vahetada, siis kellega?
Oma emaga, et näha, kui hull tütar ma olen ja siis paremaks muutuda. Kellegi väga suure staariga võiksin ka elu ära vahetada, et näha, kas mulle selline elu meeldiks/sobiks.

16. Kas Sul on kõrge valulävi?
Ma arvan, et see on selline keskmine, võib-olla pisut kõrgem. Kui mul on valus, siis ma ei näita seda tavaliselt välja, olen vait ja kannatan ära. Kui on väga valus, siis nutan, aga ei vingu ja virise.

17. Mitu tätoveeringut Sul on?
Kaks.

18. Kas Sa tahad veel tätoveeringuid?
Jah. Hetkel puuduvad mul rahalised võimalused ning see ainult üks ja õige mõte, mida teha tahaksin.

19. Milles oled väga hea?
Hakkasin praegu kirjutama, et magamises, aga seda ma ka enam ei oska. Seega ma ei tea. Ma olen väga enesekriitiline. Ma arvan, et ma pole milleski piisavalt hea, et ennast väga heaks kutsuda.

20. Mis on Sinu parim isikuomadus?
Erinevate inimestega kiire ja kerge klikkimine.

21. Mis on Sinu töö juures kõige raskem?
Suu lahti tegemine. Tegelikult vihkajatega toime tulemine ja enesehinnangu mitte maapõhja laskmine.

22. Millised on Su lemmikjalanõud?
Mu odavalt skooritud mega mugavad tossud. Kui neil oleks paks tald, siis käiksin nendega kogu aeg. Sügis ja talv on õhukese talla pärast keeruline, sest nagu ma ka ees pool mainisin, tuleb mul kohe põiepõletik. 

23. Kaua Sul dušši all läheb?
Keskmiselt 5 minutit, mul on tavaliselt alati kiire või siis külm. Mulle ei meeldi seal väga vedeleda. Kauem läheb siis, kui teen erinevaid iluprotseduure. 

24. Kas Sulle meeldib saunas käia?
Käin, aga kuna seal on liiga palav, siis kaua ma seal olla ei suuda, ega taha.

25. Kui Sa oleksid õpetaja, mis ainet Sa annaksid?
Olen mõelnud selle peale, et võiksin olla õpetaja. AGA! Ma pole piisavalt tark. Seega võtame nimekirjast maha geograafia, bioloogia, füüsika, keemia, matemaatika, ajaloo. Eesti keelt ei oska isegi nii hästi, et võiksin seda teistele õpetada. Mis aineid veel on? Muusika.. oleks tore, aga ma ei tahaks õpilaste ees laulda ja muusikaajalugu on raske. Ma arvan, et mulle meeldiks kõige rohkem olla kunstiõpetaja. Mis sellest, et ka kunstiajalugu on raske. Aga kohe kindlasti hindaksin ma õpilastes mitte nende kunstiannet, vaid loomingulisust ja soovi ning tahet, midagi ära teha. 

26. Kui oleksid poemüüja, mis poes töötaksid?
Ma tean, kus ma ei tahaks töötada. Söögipoes ja Expressionsis. Tegelikult ei tahaks ma töötada üheski poes. Ma tõesti ei oska valida seda poodi, milles ma võiks töötada. Võib-olla ma töötaksin mingis väikeses hand made asjade poekeses. Sellises, kuhu tuleksid ainult asja armastajad.

27. Millise autoga ennast tulevikus sõitmas näed?
Väikese ja mitte väga erksat värvi autoga. Ma ei oska väga hästi tagurdada, rihiksin äkki mingi suurema pepuga auto veel ära.

28. Kas Sa oled see, kelleks Sa saada tahad?
Ei.

29. Kui oleksid näitleja mõnes Eesti teatris, siis millises?
Rakvere Teatris, see on lihtsalt väga mõnus ja kodune teater koos ilusate ja heade tegijatega.

30. Kui Sulle tehtaks välja reis kolme erinevasse paika, mis need oleks?
Hispaania, kuhugi Aafrikas ja maailma lõppu. Miks? Ei tea.

31. Kui Sa oleksid loom, milline?
DUUUUUUUUUH, rebane.

32. Millises Eesti teleseriaalis tahaksid osaleda?
"Pilvede all", tahaksin olla Mari veel kurjem kaksikõde. Nali. Õnne 13! Jah. Üks mu sõbranna ütles mulle kunagi, et tema jaoks ei ole näitleja enne päris näitleja, kui ta pole mänginud seriaalis "Õnne 13".

33. Kas Sa oleksid parema meelega päkapikk või jõuluvana?
Ükskõik. Mõlemad teevad head. 

34. Kas Sa oled hea saladuste hoida?
Kui saladus on Saladus suure tähega ehk siis väga tõsine, siis hea. Kui on selline lambine saladus, mida inimene ise mitmele inimesele jutustab, siis see vist ei ole nagu väga saladus ka. 

35. Kas suudad ebameeldivate inimeste juuresolekul viisakaks jääda?
Jah. Kui inimene on väga ebameeldiv, käin ennast nurga taga välja elamas.

36. Kas tehnika mittetöötamine ajab Sind närvi?
JAH! Nädal aega tagasi ei allunud meie rahvamaja printer käsklustele ja see ajas mind VÄGA närvi. Ainult kurat piiksus vastu ja ütles, et paberit pole, kuigi see oli paberit silmini täis. Pubekas, raisk.

37. Kuidas suurest kurbusest üle saad?
Nutan ja mossitan. Klähvin või olen täiesti vait. Vahest räägin sõbraga. Mõnikord saan kohe kurbusest üle, mõnikord ei saa kunagi.

38. Kui saaksid elu lõpuni süüa ainult banaani või õuna, kumma valid?
Banaan, seda saab süüa ka elu lõpus, siis, kui enam ühtegi hammast suus pole.

39. Millal soome kelk valmis saab?
Lepime kokku, et nädala pärast.

40. Milline on Sinu lemmik käsitöö tegemise võimalus?
Ma ei teagi. Mulle meeldivad need kõik. Kudumine ja heegeldamine meeldivad mulle sellisel talve ajal rohkem. Suvel tavaliselt õmblen rohkem. Vildin siis, kui vaja või tuju on. Tikkimine meeldib mulle kõige vähem. Rohkem ei tule praegu meeldegi.

41. Kas siis kui hakkad üksinda elama, kas a) hakkad süüa tegema, b) ei söö üldse või c) sööd ainult Konsumi valmistoitu?
A. Ma loodan, et hakkan ikka ise süüa tegema.

42. Milline oleks Sinu unistuste fotoshuut Sinust?
Ilus. Hästi ilus. Selline, mida vaadates on teised inimesed kadedad. Ükskõik, kas see oleks metsas või voodi peal või kus iganes. Peaasi, et oleks ilus. 

43. Millise sisustuselemendi oma kodusse kõigepealt valmis teed?
"Pildiraami" olulistest inimestest, et ma ennast üksinda olles väga üksi ei tunneks.

44. Millist muusikat kuulad?
Seda, mida kõrvaklapid mulle kõrva lasevad. Olen kõige kuulaja. Samas, telefoni muusika tõmbajana olen väike ahvipärdik. Tõmban need lood, mida keegi teine kiidab või jagab või kuulab.

45. Milline on Sinu suurim tööalane eesmärk?
Juhatajaks saada. Haha.

46. Kas Sul on olnud piisavalt võimalusi eneseteostamiseks?
Ma arvan, et jah, aga alati saaks/võiks rohkem olla.

47. Kas usaldad inimesi lihtsalt?
Ma olen avatud ja võin võõraste inimestega väga lihtsalt suhelda ja ükskõik millistest teemadest rääkida. Usaldama hakkan alles mõne aja pärast.

48. Kas Sa oleksin ennem bussi- või trammijuht?
Kumbki. Aga kui PEAN valima, siis bussijuht. Bussiga saab igale poole, trammi jaoks on rööpaid vaja.

49. Kas oskad mõnda pilli mängida?
Olen õppinud saksofoni, flööti, plokkflööti. Kodus on klaver. Neid oskan praegu vist algtasemel. 

50. Kui Sa tead, et Sind ootab kodus üllatus, siis mis Sa loodad, et see oleks?
Praegu tahaksin, et mind ootaks kodus hunnikus puuvilju ja hea punane vein ning massöör. Või  hoopis peika. Või siis hoopis hunnikus küüne tavaari. 

51. Mis on Su lemmikäpp?
Instagram. Ma olen alati nii rõõmus, kui inimesed, kes on kaugeks jäänud, endast sinna midagi toredat postitavad. Siis näen, et kõik on ikka hästi. Ja noh, ennast saab ka näidata. 

Kommentaarid

  1. Mulle meeldib eriti vastus nr 10. Pole väga keeruline arvata, kus asuvad kõige toredamad inimesed. Või siis just panin täiega puusse :D

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused