Iseloomusta ennast 9/30

Iseloomusta ennast, et nagu olen Lisete, 21-aastane, meeter 74 pikk ning kaalun sada miljon? Tegelikult ma ei tea neid pikkuse ja laiuse ja raskuse numbreid enam väga pikka aega. Enda pikkuseks olen ma keskkoolist alates väitnud 174 cm olevat, aga mis see praegu olla võiks, seda ma ei tea. Ja kõige suurem kaalule astuja ma ka pole.

Ilmselt pole siin välimuse iseloomustamist nii suurel määral mõeldudki, kuigi natukene võin ma sellest ju ka kirjutada, et kui kaduma lähen, siis otsimiskuulutusse saab siit selle jutukese ilusti kopeerida. 

Seega mul loomulik juuksevärv on tume kartulikoor, mida ma olen vähemalt viimased viis aastat punaseks värvinud, sest punane on ju parem. Mul on prillid, millest vasakpoolne klaas on -1,25 ja parempoolne -1. Mida veel teada tahate? Parema käega kirjutan ka, vasakuga väga ei oska, muidu kirjutaksin selle käega ka.
Kadrina Keskkooli lõpetasin 2014 aastal ilusti ära, ilusamini isegi kui arvasin. Samal aastal  Lavakasse sisse ei saanud, mistõttu panin paberid Tallinn Ülikooli sotsiaaltöö erialale sisse, õppisin seda aastakese, kui jätsin huvi puudumise ja uute väljavaadete tõttu pooleli. Nüüd olen aga Kadrina Rahvamajas kunstiline juht ja olen selle üle väga rõõmus. Aga nüüd ma vist juba hakkan mingit elulugu kirjutama, kui enda iseloomustamist. Seega ma panen hoopis kirja 10 head iseloomu omadust ja 6 halvemat, sellist, mille üle ma võib-olla uhke pole. 

+ Ma suhtlen lihtsasti
+ Ma näen, mida on vaja teha
+ Ja ma teen seda, mida on vaja teha
+ Ma oskan kuulata
+ Suudan käigupealt lahendusi leida
+ Hoian oma sõpru
+ Omandan uusi oskusi kiiresti
+ Loova hoiakuga
+ Oskan lihtsatest ja väikestest asjadest õnne tunda
+ Kui ma rahvamajas olen, siis näiteks punktist A punkti B liikudes, koristan ma kogu aeg nii möödaminnes mingeid asju (Helena arvab, et see on hirmus tore)

- Kui ma mossitan, siis ma jään vait
- Järjepidevuse puudumine
- Parema meelega jätan kodused toimetused homse varna
- Käsutan oma venda hästi palju
- Mul on väga halb pikaaja mälu
- Kui ma midagi üldse teha ei julge, siis ma vingun hästi palju, aga lõpuks teen ikka ära või siis proovin ainult natukene

Kommentaarid

Populaarsed postitused