Jõulud vol 2: Jõulureklaamid

Kui palju te olete kursis välismaiste jõulureklaamidega? Või üleüldse jõulureklaamidega. Ma ei mõtle neid Coca-Cola omasid, mida telekast näidatakse. Mina nägin täna esimest tulevate jõulude jaoks tehtud reklaami ja see tegi mul silma nii hirmus märjaks. Seda videot vaadates sain aga mõtte, otsida ülesse teisedki südamlikud jõulureklaamid ja need siia postitusse kokku panna. Milline on teie lemmik? 

#1 Suurbritannia kaubandusketi John Lewis jõulureklaam. 
Mind ajas see reklaam vahepeal nii itsitama. Täitsa vahva! Oli rõhutud muude asjade peale, mitte nutusoone peale! Aga mis peamine, rebased! Sest "gifts that everyone will love".


#2 Rõivaste, majapidamistarvete ja toiduainete müügiga tegeleva Briti jaeketi Marks&Spenceri jõulureklaam.
Täiesti uus lähenemine. Hetkeks mõtlesin endamisi, et see nüüd küll mingi südamlik reklaam olla ei saa, aga siiski-siiski! Minul läks silm jälle täitsa märjaks, kui väikevend oma õele, keda ta nii hirmsasti armastas, suure üllatuse tegi. Jõulumemme abiga, muidugi!


#3 Rahvusvahelise ettevõtte Apple jõulureklaam.
Nagu ka eelmise reklaami ajal, mõtlesin ma ka nüüd, kas tegu on ikka hea (jõulu)reklaamiga. Pean ütlema, et on küll. (Ma olen siiski siia parimad välja valinud, eks!) Silm läks jälle märjaks. Sest "open your heart to everyone".


#4 Hiina Rahvavabariigi suurima võrgu- ja telekommunikatsiooniseadmete tootja Huawei jõulureklaam. 
Antud reklaam ringles ka Facebookis, kus minagi seda nägin. Jälle väga hea meeldetuletus saabuvateks pühadeks! Sest "once a year, put your smartphone aside".


#5 Üks Saksamaa jõulureklaam, nimelt Saksa suurima kaubamajaketi EDEKA reklaam.
Minu jaoks võib-olla isegi kõige tähendusrikkam. Ma võiksin sellest lausa eraldi postituse teha. Ma olen nii väsinud sellest, et kõigil on jõulude ajal kogu aeg nii kiire. Ma olen nii väsinud sellest, et "issand, ma ei tea, mis ma talle kinkima pean." Kõige rohkem olen ma väsinud sellest, et jõulude ajal peab olema kõik viimaseni korras ja paigas ning tänu sellele on jõuluõhtuks inimesed väsinud. Miks? Võtke aega! Mitte kedagi ei huvita see, kas laudlinal on 3 kortsu sees või kas koerakarvadest pallikene seisab laua all või mitte. Miks? Sest "the best gift is time spent with you".


# 6 Ja päriselt ka viimane on kodumaine Telia Eesti jõulureklaam. 
Eelmise aasta Telia reklaam oli mu vaieldamatu lemmik. Nüüd jälle. Käsi südamel või kõrgel õhus, võin tunnistada, et olen Piripilli-Liisu. See on kindel. No Sa vaaaaaata seda videot! Sest "parem maailm algab Sinust, täida kellegi jõulusoov"!


Aaaah! Tuleks need jõulud ometi!

Kommentaarid

 1. Mulle meeldis kõige rohkem eelviimane reklaam. Minu puhul muidugi toimivad kõik reklaamid, mis kasutavad lapsi. Lapsed on lihtsalt nii siirad ja mõnusad.
  Sellest samast reklaamist rääkides, siis tõesti, nii ongi, kõigil on jõulude ajal meeletult kiire, eks vist mul endalgi. Kuid luban endale, et püüan seekord teisiti. Ehhki iga jõulupüha tuleb kuskil olla ja kuskile jõuda. Tegelikult tahaks just rahulikult võtta, kodus olla perega, võibolla jõulufilme vaadata, sekka parimad sõbrad.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kuna mul endal lapsi pole, siis on mul veel selliseks pisarakiskujaks loomad. Või tegelikult.. ma nutan kogu aeg, seega mul on kõik pisarakiskujaks. Vahet ei ole, mis ekraanil jookseb, kui jutustatakse natukenegi südamlikumat või kurvemat lugu, siis mina nutan.

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused