Kõige uuem pilt Sinust ja 15 huvitavat fakti 2/30

Kell on praegu 12.04, kui ma seda postitust kirjutama hakkan. Ma arvan, et ma lõpetan sellega mingi kell viis vms. Huvitavad faktid on kõige raskemad asjad üldse! Vaatame, kuidas hakkama saan. Üritan teile nii veidraid/huvitavaid fakte anda, kui vähegi pähe tuleb. 

 1. Kui ma olin umbes 10-aastane, siis läksin ühel talvisel nädalavahetusel vanaema juurde. Võtsin riided ruttu-ruttu seljast ära, et teise tuppa kassile pai tegema joosta. Kui ma tugitooli ette, kus kass pikali oli, maha istusin ja teda paitasin, karjusin ma järsku: "VANAEMA, APPI". Mis juhtus? Samal ajal kui mina teda paitasin, tulid tema seest limased kassipojad välja. Vanaema tuli jooksuga ja muudkui naeris ja mina .. vahtisin mokk töllakil.
 2. Mul on lõua peal 4 õmblust. Ma enam ei mäleta, mis klass see oli, aga kunagi käisime sõbrannadega Aura veekeskuses ujumas. Sõitsime Anniga mustast torust alla. Esimesena Ann, siis mina. Kui Ann alla jõudis ja see vesi talle vastu purskas, läks see talle kurku ning ta hakkas köhima. Selle ajaga jõudsin mina alla tulla ja nii ma oma lõuaga täpselt Annile vastu hambaid lendasingi. Või siis vastupidi. Ja nii Ann oma hammastega vastu mu lõuga lendaski. Auk oli suur ja verd tuli palju. Minu esimesed ja viimased (sülitan 3x üle õla) õmblused.
 3. Varastasin pubekana Grossi poest lusika, et saaksin sellega kogu aeg, kui vaja, oma lemmik(topsi)jäätist, kookose Musi süüa. Hoidsin seda taskus, et see ikka alati olemas oleks.
 4. Mul on suur kohvritäis geelküünte tegemise asju, aga ma ei julge neid kellelegi teise peal kui enda ja oma ema kasutada.
 5. Mul on kaks tätoveeringut, millest teine läks alguses aia taha. Nimelt sain oma 18ndaks sünnipäevaks sõpradelt Piradose 80€ kinkekaardi. Läksin siis oma kavandiga "Kui Sa oled hea, on kõik Su vastu head" stuudiosse. Kui tätokas valmis sai, lugesid seda 4(!) inimest ja ütlesid, et väga hea. Hiljem avastasid mu sõbrad, et selja peal on kirjas: "Kui Su oled hea on kõik Su vastu head". Sa'st sai Su ja koma kadus ära. Loo moraal. Ära mine Piradosesse tätoveerima!
 6. Ma olen Aliexpressi sõltlane. Nii lihtne see ongi.
 7. Kui midagi on pahasti või mul on lihtsalt mossipisik, siis ma olen täiesti vait. Ma pole vihane ega kuri, ma olen lihtsalt vait.
 8. Veel tätoveerimisest. Kui mulle mu teist tätoveeringut selja peale tehti, siis ma minestasin ära. Kõigepeal hakkas mul hästi palav, olin näost punane, higi jooksis, käed olid mega kuumad ja märjad. Järsku muutus pea raskeks ja läks pimedaks. Pilt oli paarikümneks sekundiks eest ära. Kuna ma istusin aga sellises massaažitooli meenutavas toolis ja nägu oli "augus", siis ei saanud mu sõbranna ega tätoveerija ise sellest aru. Ainult meik oli laiali ja palusin juua. 
 9. Ma ei tea peaaegu mitte ühtegi välismaa popplugu, küll aga Mait Maltist (siinkohal tervitan perekond Mägi!) võin ma une pealt kaasa laulda. 
 10. Käisin kunagi algklassides ujumistrennis. Tõmbasin endale ühel hetkel basseini kõige sügavamal poolel vett kurku ja vajusin vee alla. Treener hüppas riietega vette ja päästis mu ära. See jääb mulle eluks ajaks meelde. Eriti see, et ta mobiiltelefon oli tal taskus, kui mulle järele hüppas ja see muutus täisti kasutuskõlbmatuks.
 11. Mu suguvõsast jookseb läbi väga palju kaksikuid, seega protsent, et ma saan tulevikus kaksikud, on väga suur.
 12. Vahest ma kardan, et mulle on mingi needus peale pandud. Needust ennast täpsustada ei tahaks. Küll aga õnneks pole praegu juba tükkaega midagi juhtunud ja ma loodan, et nii jääbki ja see kõik eelnev, mis olnud on, on puhtalt õnnetu kokkusattumus.
 13. Mul on selline tunne, et sel aastal, esimest korda elus, meeldivad mulle talv ja jõulud.. väga! How awesome is that!
 14. Ma kardan suureks saamist.
 15. Kui ma oleks poiss, siis mu nimi oleks Hugo. Kui mu ema ultrahelis käis, öeldi talle, et ta ootab poega. Ta elas terve raseduse teadmisega, et saab poja. Kui aga sünnitus kätte jõudis ja ma välja vupsasin, õnnitleti teda tütre sünni puhul. Ema karjus vastu: "Ei, mul on poeg!" Aga vot Sulle lopsu! 
Kell on 16.58. Vot täpselt nii kaua võttis mul töö kõrvalt aega, et välja mõelda 15 huvitavat fakti enda kohta. Ma loodan, et ma ei pea enda kohta vähemalt 5 aastat uusi fakte välja mõtlema. Postitan kähku ära, enne kui kell viis saab. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused