KOLMAPÄEV : Rakvere Teatri kostüümiladu

Ma pean täna kohe täitsa ausalt ütlema, et olen nii hirmus väsinud ja ei jaksa mitte midagi teha. Ma tõesti ei jaksa täna midagi uut ja füüsilist teha. Ma ei saanud öösel väga hästi magada ja pidin hommikul hirmus vara ärkama, seega unetunde jäi väheks ning nüüd ma siin töölaua taga vaikselt nokin ja unne suigun. Kuna aga käisime täna hommikul Rakvere Teatri kostüümilaos, siis kasutan seda juhust ja ühendan kaks asja kokku. 

Nimelt on 25.novembril Kadrinas Huvikeskuses toimumas seitsmendat korda selline projekteerimisvõistlus nagu CADrina - rohkem infot sellest saad SIIT! Soovitan kõikidele ikka kohale tulla, sest avapauk on äge, sündmus ise on täitsa tore ja noh, õhtu lõpetab ... Taukar! Hurra! Avapaugust ma väga täpsemalt rääkima ei hakka, aga sel aastal on see suurem kui eelmistel aastatel olnud on. Selle sama sündmuse tarbeks käisime me teatud seltskonnaga täna hommikul Rakvere Teatri kostüümilaos, kust me endale avapauguks vajaminevaid kostüüme ning detaile otsimas käisime. 

Kuna ma ei ole VIST kunagi seal käinud, siis kasutan juhust ja ütlen, et käisin täna esimest korda Rakvere Teatri kostüümilaos. Sellega loen tänase päeva tehtuks. Oled pettunud? Ma olen seda ise ka veidi. Oleks ikka võinud midagi hüper-super lahedat teha, aga ma tõesti ei jaksa! Selle-eest on aga homme üks väga huvitav asi käsil!

Lisaboonuseks - nägin täna esimest korda Osvaldit (Helena kass) akent lakkumas. Nii usinalt lakkus. Hoidis ühe käega aga aknast kinni ja muudkui lasi keelel käia. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused