Külalispostitus Helenalt

Kas Sul on vahel nii, et on miski, mida Sa väga väga tahad teha? Miski, mida teed unetundide arvelt ja ikka rõõmuga. Miski, mis oleks justnagu üleni hinge headuse jaoks.
Miski, mida Sa muudkui teed ja teed ja teed nii, et unustad ennast kogu selle suure tegemise sees täiesti ära. Vahel kindlasti on. Ja vahel võib nii ka olla, et ühel hetkel, just siis kui peaks täiega edasi tegema, ei taha Sa seda enam. Asi ei ole tegelikult vist selles, et ei tahaks... Lihtsalt ei jaksa enam. Ei jaksa isegi kuulda kui keegi midagi selle kohta ütleb, mis veel puudu või mida veel vaja oleks. Süda läheb pahaks ja silmad lähevad täitsa iseenesest märjaks.

Kui kaua see kestab? Kuidas sellest välja tulla? Kas oled lihtsalt üle rapsinud ja peaks puhkama? Peaks ehk lihtsalt edasi toimetama, aga veidi rahulikuma tempoga?
Miks alati nii palju küsimusi tuleb? Jälle...

Kui on kuskil miski, mis Su hingele pai teeb, siis peab edasi toimetama. Teinekord võib tulla tunne, et ei jaksa ja äkki isegi ei oska. Okei, alati ei olegi nii, et tegelikult oskad küll, aga tihtilugu Sa lihtsalt alahindad ennast. Enamasti, ma julgen väita.  Usu endasse rohkem. Kui on vaja, võta hetk, et olla eemal ja mine siis edasi. Pimedal ajal tuleb ennast tiba rohkem hoida ja leida võimalus energiat ammutada ka mujalt kui pisikesest päikesekiirest. Hoia enda ümber inimesed, kes Sind toetavad ja Sinu tegemistesse usuvad. Kõlab ehk veidi läägelt, aga see annab jõudu juurde. Saad äkki mõne ülesande kellelegi teiselegi, keda usaldad, toimetada anda. Imeline! Paha ei tee ka see kui mõnele neljakäpalisele pai saad teha. Vastupidi. See teeb väga head. 

PS. Kui jõuad nii, et Sinu hingele hea asi võiks aja sees areneda, õpi uusi oskuseid juurde! See värskendab kogu asja nii mõnusalt, et uus teotahe tuleb ka naksti tasku!

Head julgust ja armsat eneseusku.
Sa oled seda väärt!
H.

Ja vahel on ka nii, et Sa ei taha või ei oska oma blogisse midagi ise kirjutada. Siis on hea, kui Su ümber on inimene, kes Sind alati toetab ja aitab. Aitäh. Oled hea!

Kommentaarid

Populaarsed postitused