Lemmikmultifilm, miks? 4/30

Holy mother of god, mis päev eile oli. Mu kere valutab igalt poolt. Kes Kadrinas hea hinnaga massaaži teeb? Mul oleks seda megalt vaja! Kui nüüd aga eilse saamata jäänud postitusega algust teha, siis pean ütlema, et mul ei ole lemmikmultikat. Kuigi jah, ma vaatan väga palju multikaid, siis lemmikut ma nende seest välja valinud pole. Viimane multifilm, mida ma vaatasin oli "The Secret Life of Pets" ja "Zootopia"

Lemmikloomade salajane elu oli minu arust väga hea multifilm, mulle igatahes retsilt meeldis. Vahepeal tõmbas südame kiiremini käima ja lõpus tuli ikka pisar ka silma. 


"Zootopia" meeldis see multikas mitmetel põhjustel. Alustame sellest, et seal oli rebane, eks. Ja siis sellepärast, et see rebane oli alguses paha, aga pärast oli ikka hea. Samas oli selles multikas mingi retsilt palju vägivalda, mis jättis sellise kahtleva seisukoha, et kas see on selline multifilm, mida ma oma lapsega vaatama läheks. Mina 21-aastasena võisin seda vaadata küll! 

Rohkem ei oskagi midagi öelda, kui ainult, et soovitage multikaid!

Kommentaarid

 1. HOME
  See on kõige parem.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Pole näinud. Kohe panen mängima! AItäh!

   Kustuta
  2. Vaatasin ära ja töinasin nagu väike laps, aitäh!

   Kustuta
 2. Meie pere lemmik on ka siiani "Lemmikloomade salajane elu". Mu 3 aastane vaatas esimest korda multifilmi algusest lõpuni ära, ilma et oleks nihelema hakanud, ise pidevalt kõva häälega naerdes. Ju siis oli tõesti hea ka lapse arvates.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mulle meeldis ka see väga! Hea maitse!
   Vaatasin täna ka seda "Kubo and the two strings", see oli ka selline natukene liiga hirmus ja sünge vahepeal, aga loo sisu ja moraal olid jällegi väga toredad.

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused