Mis on Su kotis 7/30

Enne, kui ma näitan teile, mis minu kotis on, peaksin ma teile hoopiski näitama, milline mu kott üleüldse on. Selle koti kinkis mulle Helena sünnipäevaks ning see on täitsa tema enda tehtud. See sobib mu oranži talvejopega nii ilusti, et ma ei tahaks seda kunagi seljast ära võtta. Kas pole mitte armas? Nüüd aga, mis on minu kotis. 

Minu kotis on alati olemas:
mu arvuti MacBook Air, selle laadija (kolmas juba, esimene andis niisama ühenduskohast otsad ja teise näris Osvald läbi), märkmik koos rohelise vildika ja musta (!) pastakaga, River Islandi rahakott, mille sees olema peaksid pangakaart ja ID-kaart on juba kaks nädalat hoopiski mu jope taskus pesitsenud, väike naistekotikene, Celly roosa akupank ja topsikene valuvaigisteid. 
Mitte just alati, aga täna, täitsa juhuslikult, olid mu kotis ka kaks näidendit: Lutz Hübneri "Creeps" ja Andrus Kivirähu "Uus jõuluvana" ning Kadrina kandi maitsete kokaraamat.
Muidugi leidub sealt ka muud pudi-padi nagu näiteks mu lemmiknätsupaki, Türgist toodud taskupeegli, EOSi piparmündimaitselise ravihuulepulga, Oriflame antibakteriaalne käte desinfitseerimisgeel ja Victorias Secreti valge puuvilla ja lilla liilia aroomiga kehasprei. 

Hetkel muud ei olegi. Millised esemed teie kotis on need must have asjad? Minul on kindlasti arvuti, selle laadija, rahakott ning märkmik. 

Kommentaarid

  1. Vaatasin ka kohe oma koti sisu üle seda postitust lugedes. Minul on siis: ravihuulepulk, rahakott, võtmed, lapse sünnipäeva kutse mille täna hommikul lasteaiast leidsin, mõned üllatusmuna mänguasjad väike peegel, ja kommipaberid :D. Tööle jõudes võtsin sealt veel juba välja ka mobiilse interneti. Läpakat hoian eraldi kotis, kuna käekotti see mul lihtsalt ei mahu.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Mu lemmikud on üllatusmuna mänguasjad ja kommipaberid, haha! :D

      Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused