Nali Aliexpressis

Mõtlesin, et kuna ma täna teile nii igava väljakutse postituse kirjutasin, siis saate täna veel ühe lisa postituse. Lähemad sõbrannad teavad, et ma olen hirmus Aliexpressi fänn ja sealt erinevate asjade tellija. Õnneks pole ma sealt tellides väga palju üle saanud (sülitan üle õla ja koputan kolm korda vastu puitu), kui välja jätta see, et peaaegu aasta aega tagasi tellitud meigipintslite komplekt pole siiani minuni jõudnud. Olen juba vahepeal endale uued pintslid tellinud, seega ma väga kurb ei ole. Nüüd aga tahtsin ma väga selliseid trennipükse, millega ma kodus niisama olla saaksin. Nimelt meeldib mulle kodus kõige rohkem just selliste retuuside moodi pükstega ringi käia. 


Nägid need püksid siis sellised välja nagu pildil, ainult musta värvi. Materjali kirjeldus on nagu ikka selline tavalise trennipükste oma. Maksid need püksid ei rohkem, ega vähem kui 4.20€ - mõtlesin, et saan ainult paari hiireklikiga endale ilgelt head ja odavad kodupüksid. Möödus kuu, paar päeva siia sinna, ja kohal need mul olidki. Kui ma paki avasin, sain ma kõvasti naerda. Nägid nad siis välja sellised - 


Esiteks nende pikkus oli selline 10-aastastele sobiv. Teiseks, on nendega üritatud imiteerida veits nagu lateksit. No, tule taevas appi! Kõik, kes neid pükse näinud on, lihtsalt naeravad nende üle. Ma olen üritanud neid inimestele maha parseldada, stiilis, et Sul kuskil mingis naljanumbris on neid kindlasti vaja. Võib-olla peaksin ma siin loosimise tegema ja need püksid hoopis kellelegi teile loosima! Materjal on muidugi nõme, aga selliseks paariks korraks naljatamiseks on ok. Seega päriselt ka, kui keegi neid juhuslikult tahab või on just selliseid otsinud, siis võta minuga ühendust!

Igatahes, nii kui ma olin oma max level mugavad kodupüksid kätte saanud, kirjutasin ma antud toote müüjale ja küsisin, et mis värk on, et mina ilusti maksin ära ja sain asjad, mis pole absoluutselt sellised nagu oleks pidanud. Eriti kurvaks tegi mind see, et Alist nende pükste feedbacki lugedes, olid  väga paljud inimesed enda saanud pükstest pildid üles pannud ja need vastasid õigetele pükstele üks ühele. Vastuseks sain:

"Friend, I feel so sorry for the trouble to you. Could you mind send us some photos, we will show it to our company and get good solution for you. We promise we will solve the problem well for you, and try our best to make you satisfied."

Sellepeale saatsin mina neile pildi ja ütlesin, et ootan vastust ja loodan parimat ning tahan pükse. 

"Friend, sorry. We can refund you 1.5€ via Paypal. Ok?"

Mina ütlesin, et see mind ei rahulda. Miks üldse peaks? Rahuldaks mind see, kui ma saaksin need püksid, mille eest ma maksnud olen. Tahan pükse.

"We sell you new one at lower price now (3€). Ok?"

Siis ma juba olin täitsa kuri. Jah, muidugi väga tore, et ma saaksin püksid kolme euroga, aga kui ma tegelikult olen nende pükste eest juba maksnud, siis ma nagu arvan, et ma peaksin need ka saama. Endiselt. Tahan pükse.

Või mida teie arvate? Et see ongi normaalne niimoodi Aliexpressist vastu näppe saada? On teil kunagi nii juhtunud või kui suured Aliexpressi fännid teie olete?

Kommentaarid

Populaarsed postitused