Elu on ikka ilus, eks!

Päris uskumatu kuidas aeg nagu liiv käest libiseb. Alles ma saatsin oma kevad/sügis mantli keemilisse puhastusse, et see talveks puhkama jätta. Ja nüüd! Pilgutan korra silma - jõulud - pilgutan korra veel ja peab jälle mantli kapist välja võtma! On ju uskumatu. 

Aga täna! Täna on neljas advent, mis tähendab, et advenditamine on läbi ja saab tõsiselt jõulutama hakata. Imelist neljandat adventi teile kõigile! Kas teil on juba õige jõulumeeleolu ja -tunne sees?Minul küll on. Emal see vastu mitte. Sellepärast otsustasime meie Rihardiga täna piparkooke teha, et tuba jõululõhnaga täita ja ema kõht kah. Küpsetamise jättis Rihard küll vaid ainult mulle ja nagu ikka suutsin ma esimese laari piparkooke  nagu ikka aia taha ajada ehk siis ahjust tulid piparkookide asemel välja hoopis mustad lumehelbed ja väikesed neegripoisid ja -plikad. Aga glasuur maitses hästi ja kaunistada saime mõlemad võrdselt, võib-olla Rihard isegi rohkem. Aga ega ma kade pole!

Ma ei ole suur piparkoogisõber. Õigemini, ma ei söö ise piparkooke, kui siis ainult neid hirmus õhukesi, mida poes müüakse. Aga kuna täna on nõnda eriline päev, siis sõin isegi ühe (hirmus üle glasuuritud) piparkoogi ära. Tänane päev on aga eriline absoluutselt sellepärast, et lubasin täna üllatusloosi võitja välja öelda. Jõuan kohe ka selleni, enne aga jagan kõigiga, mis sellest kastikesest siis tegelikult leida võis. Siin nad on:

 1. Kokaraamat "Kadrina kandi maitsed" - et jõululauale uusi maitseid tuua!
 2. Hõbedased suhkrukuulid - et piparkoogid veel kaunimad oleks!
 3. Turgutav silmamask - et Sinu ilusad silmad jõuludel veel rohkem säraksid!
 4. Essence peitekreemi palett - oled jõulupeo kuninganna, selles pole kahtlustki!
 5. Wella juukseõli - et soengu all juuksed terved oleks!
 6. Wella juuksevaht  - et jõulupeol soeng veatu oleks!
 7. Neutrogena kätekreem - et talvisel ajal oleksid käed pehmed nagu beebipepu, eks!
 8. WTF küünelakk - jõuluküüned, jõuluküüned!
 9. Helkur "Silmapaistev rebasepoiss" - et Sina säraksid!
 10. Õmbluspurk - kuulsin, et päkapikud pole ainsad nobenäpud!
 11. Angooravillast sokid - kellele need külmad jalad ikka meeldivad!
 12. Kootud sussid - kellele need külmad jalad ikka meeldivad vol 2!
 13. Lõhnaküünal - hõõgveini lõhnaga ehk jõululõhna ikka sajaga!
 14. Vaarika-kookosõli kehakoorija - et keha saaks pärast jõulupidustusi ikka kenasti puhtaks ja mõnusaks!
 15. Hunnikus Kalevi kommi - täna sööme komme, homme sööme komme, komme sööme ülehomme!


Karbis oli kokku 15 erinevad asja. Ma nägin endaga kurja vaeva, et ma isegi ühte kommi sellest võidukarbist ära ei sööks. Õnneks tuli see mul ilusti välja. Saad need kõik ise ära süüa (või siis sõbraga jagada!). Aga kes? 

Selle tegin ma seekord kindlaks random.org lehekülje abil. Kuna kokku oli 17 osalejat, kes kõik väga toredaid jõulusoove antud postituse alla jätsid. Maailmale rahu soovimiseks, üksteise hoidmisest selleni, et koerad ja kassid endale kodu saaksid. Imeline! Suured tänud teile kõikidele. 
Seitsmes kommentaar oli järgmise sooviga: "Mina soovin maailmale jõuludeks palju ilusaid hetki ja perega veedetud hetki. Muidugi ka palju kinke ja vahvat Jõuluvana :)". Antud soovi autor ja üllatusloosi võitja oli .... Liis Lillepea! Palju õnne, panen paki Sinu poole koos parimate soovidega teele. Elu on ikka ilus, eks! 

Pai!

Kommentaarid

Populaarsed postitused