10 iluviga, mida naised meeste arvates teevad

Nii nagu mõned meeste tehtud või tegemata jäetud enese eest hoolitsemise protseduurid panevad naisi kulme kortsutama, leiavad mehed meie iluhoolduses palju vigu, mis võiks olemata olla. Mida naised siis välitda võiks?

1. Liiga palju parfüümi
Meestele meeldib, kui naised lõhnavad hästi, kuid nende jaoks on liiga palju parfüümi halb otsus. Väike soovitus - ära lase endale lõhna rohkem kui 3-4 korda, sest keegi meist ei taha olla lõhnakuusk, isegi kui tegemist on maailma parima lõhnaga.

2. Caked-on põhi
Nii mitu kihti erinevaid jumestuskreeme, concealer'eid, päikesepuudreid ja veel igasugu puudreid Sinu näol ilmuvad ka Sinu kraele ja mitte ainult, ka mehe omale. Jää püsima naturaalse meigipõhja juurde, eemalda kõik, mis on liigne, kata punetus ja ebaühtlased kohad ning see on ka kõik. Mehed ja nende keemilise puhastuse arved tänavad Sind.

3. Ülepiiri ripsmed
Kui soovitud super ilusad ripsmed meenutavad rohkem ämblikujalgu kui Kardashian stiilis pikki ja pakse ripsmeid.. Ära värvi oma ripsmeid mitu korda üle, sealt need ämbliku jalad tulevadki. Soovitus - paar kunstripsmetutikest silma välisnurka muudavad Su silmad suuremaks ja seksikamaks, ilma, et oleks tunne, et Su ripsmed tahaks jalutama minna.

4. Kuiv nahk
Ei ole midagi ebaseksikamat kui liivapaberit meenutavad küünarnukid ning kuiv ja lõhestunud nahk. Kohe, kui duši alt välja astud, haara kapilt just Sinu nahatüübile sobilik ihupiim ja määri ennast korralikult sisse. Usu, mehed ei suuda siis enam käsi eemale hoida.

5. Lohakas raseerimine
Raseeri oma jalgu alati õhtul enne magama minemist, et saada korrektne lõpptulemus. Ärgates on Su jalad magamisest veel veidi paistes, seega hommikul raseerides võivad mõned jalakarvad kahe silma vahele jääda. Kindlasti kasuta uut raseerimistera! Õhtuti raseerides õnnestub Sul vältida raseerimisest tingitud punetust!

Ülejäänud 5 punkti leiad Ilugurust!

Pilt Googlest

Kommentaarid

 1. Mul tuli kohe meelde, kuidas nädal aega tagasi käisin Hessis kakaod ostmas. Neiu kes mind teenindas, tal olid nii kohutavad ripsmed, ei olnud isegi need praegu popid volüümid ega naaritsad ega muu selline, mida mina samuti ei poolda üldjuhul. Aga tal olid miskid imelikud jämedad ja paksud käkerdised silmadel, ausalt nägid välja nagu oleks plastmassist. Mul oli niii suur tahtmine talt küsida, et kas ta silmi ikka lahti jaksab hoida? Ja meik oli üldse väga tugev. Toitlustusasutuses võiks see ikka minimaalseks jääda. Peale seda pole ma sinna enam oma jalga tõstnud, kuna ma ei tea kas suudan järgmine kord keelt hammaste taga hoida. Pole ilus küll teisi arvustada, aga mõni inimene lausa ise norib seda.
  Üldse mulle jääb arusaamatuks, miks naised neid asju endaga teevad, kõik see üleliigne meik, lõhn, küüned,ripsmed, juuksed jne. Kas nad on enda suhtes nii ebakindlad või arvavad tõesti et see läheb meestele peale. Meestele meeldib kui naine on hoolitsetud ja puhas. Ma ei ütlegi et küüned ja ripsmed oleks nüüd väga hull asi, kui need omale juurde lisada, aga nende asjadega peaks ka piiri teadma, et üle ei keeraks vinti, mingist hetkest need pole enam kenad.
  Kindlasti ei peaks ega tohiks naine käia ringi mingites kaltsudes ja kammimata rasvaste juustega, aga niipalju kui mina mehi tunnen, siis hoolitsetud naine ei ole ka see, kes käib ringi nagu grillilt tulnud kana koos sulgedega :)
  Muidugi on meik ja kõik lisad ägedad, aga nende jaoks peaks olema oma koht ja seda mitte igapäevases argielus. Minu aravmus :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Minagi vaatan vahest inimesi ja mõtlen, et kas nad on hetkeks ennast peeglist vaadanud või mitte. Samas, olen ma ise ka väga palju nende rehade otsa astunud, kus ma vaatan, et ops, mega kena, kuid tegelikus on hoopis midagi muud. Ma ei tea, miks me nii teeme. Viimasel ajal proovin ma kodus niisama mingeid look'e, et järgnevatel kordadel kindel olla, mis millega ja kuidas okei on.
   Mul on olnud väga lühikest aega oma küünele ehitatud geelküüned, nendest tüdinesin ära, head olid muidugi - kogu aeg lakitud, tugevad ning ei murdunud. Aga mulle tundusid need nagu mingi võõrkeha mu küljes, seega loobusin. Nüüd lakin ise geellakiga oma küüsi - kogu aeg lakitud, tugevam kui paljas küüs ning ei murdu nii kergesti. Kunstripsmed on mu ka olnud, need oli esialge sellepärast, et sugulane nende panemist õppis ja minu peal katsetas. Kõige rohkem meeldis mulle nendega olla suvel, sest kunstripsmetega on kogu aeg kuidagi värske nägu peas (nagu postituses mainisin, on silmad suuremad ja seksikamad), aga ka sellepärast, et siis ei pea ripsmeid värvima ja saab vabalt veega kokkupuutuda. Elu lihtsustavad ilutooted, muidugi kui silmale sobivat stiili ripsmed leida.
   Aga õigus selles on Sul on, et liialdada ei tohi! Ja nagu öeldakse, siis less is more!

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused