10 moetrendi, mis salamisi meestele meeldivad

Mehed, nad ei ütle seda välja, kuid on moetrende, mis neile meeldivad ja mis naised nende jaoks seksikaks muudavad.

1. Statement dressipluusid
Mehed leiavad, et naised, kes kannavad statement dressipluuse, on hea huumisoonega ja enesekindlad.

2. Kõrge värvliga teksapüksid
Oota!? Alles nad ütlesid, et need on "ema püksid" ja hirmus koledad. Mis nüüd juhtus? Uuel aastal uued tuuled. Kõrge värvliga püksid on meeste jaoks ilusad, eriti kitsad teksad, sest need toovad meeste ühed lemmikkurvid ilusti esile. Mehed ütlevad, et need tõmbavad tähelepanu. "Ma armastan kõige värvliga pükse, need meenutavad mulle mu esimest lapsehoidjat!" Ahso!

3. Suured kampsunid
Meeste arvates on need seksikad, sest naised, kes neid kannavad, jätavad väga seksika mulje. Miks? Esiteks, sest seal all ei pruugi midagi olla ning teiseks, jätavad nad väga vaba mulje ning kindlasti on selliste naistega lihtne jutu peale saada.

4. Pükskostüüm
Enesekindlus, karisma ja õige natukene "bossiga kurameerimise" fantaasiat - just sellise mulje jätavad pükskostüümis naised meestele. Tundub nagu iga mehe unistus. 

5. Laiema äärega kaabud
Jätavad retro mulje, ei kata nägu täielikult, aga on väga šikid ja meestele meeldivad.


Ülejäänud 5 moetrendi leiad Ilugurust!

Pilt Pinterestist

Ps. Praeguse ilmaga tahaks küll ühe suure kampsuni või dressipluusi selga visata ja mõnusalt kerra tõmmata.

Kommentaarid

  1. Mul tekkis nüüd kohe puhas huvi, millisest allikast sellised punktid pärit on? Sest ma tean, et näiteks minu elukaaslane ei salli kohe üldse vähemalt kaheksat punkti siin ülesloetletust. Ja ausaltöeldes ma ei tea enda tutvusringkonnas ühtegi meest, kellele väga meeldiks. Ilmselgelt on maitsed erinevad, aga mulle tundub pisut uskumatu. Üldsegi mitte halva pärast, aga lihtsalt üllatav!:)

    VastaKustuta
  2. Selliste artiklite allikad on enamasti Cosmopolitanid, Elled ja teised suured fashion magazined. Aga eks see nii olegi, et erinevates kohtades on erinevad jutud ja arvamused. Nagu ma need "ema püksid" ka välja tõin, ühes kohas öeldakse, et suurepärane leiutis, teises kohas öeldakse, et kohutav leiutis. No võta siis näpust!

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused