Kevad kohal, Märten kohal

Tere, mina olen Märten Matsu. Teen täna blogi takeoverit, kuna Lisete on liiga hõivatud, et oma blogi täita. Kindlasti mõtlete, kas Märtenil ka blogi on. Vastuseks on ei (aga ma võin teha, kui huvilisi tekib)(nali). Ega ma siia eriti midagi kirjutada ei oska. Mul lihtsalt ei ole praegu midagi targemat teha.

Täiega mõnus on ju. Kevad on ja päikest on juba nii palju, et solaariumi võin ma nüüd unustada. Hommikul ei pea ärkama pimedas, vaid tõmbad kardina eest ja päike äratab Su plaksti üles. Aga vahepeal tuleb mingit pläusti ka alla nagu praegu ja see mulle ei meeldi. Aga see, et kevad tuli, ei tähenda, et minul suur päevitamine ja puhkamine hakkab. Vastupidi. Mul on väga kiire aeg nüüd. Kooli lõpp. Hullumaja.

Olen oma elu nüüd siis kokku võtnud ja ütleme nii, et ma olen neli rida ära kirjutanud ja jooksin tupikusse. Misasja nagu. Kuidas see blogi pidamine nii raske on, ah? Minust ei saa mitte kunagi blogijat, kui ma nii edasi lasen. Tegelikult ma ei tea, kas see on võimalik, aga ma tahaksin teha ühe küsitluse, et kui popp Lisete blogi jälgijate hulgas on "Prooviabielu"? Mina igathaes vaatan. Ma olen lausa nii tulihingeline fänn, et ma vaatan TV3 lehelt seda järgi. Ma olen ka veidi nukker, et Kalvi-Kallet enam saates pole. Aga ilma Kalvitagi on saade päris "hea". Soovitan kõigil seda saadet jälgima hakata. Te ei kahetse seda. 

Ma veits nüüd guugeldasin, kuidas olla populaarne blogija. Leidsin, et blogis peab olema "How to". Ma siis proovin hou tuud.

How to käia teatris:
 1. Vali välja sobiv teatrietendus, mida külastada
 2. Otsi sõbrad
 3. Osta pilet veebrist või teatrist
 4. Mine teatrisse


(geniaalne, Märten, geniaalne)

Siis seal oli veel, et koosta küsimustikke. Ma selle prooviabielu värgi tõstatasin, aga ma ei tea, kas selle küsimustiku nüüd kuidagi vormistada ka saab. 

Siis oli seal veel: How to train for a triathlon. Misasja?

Ühe panen veel: "learn to play guitar". Kuna ma olen "hästi hõivatud inimene", siis mul pole hetkel aega, et teile kirjutada, kuidas kitarri mängida. Ma lihtsalt jätan siia ühe Youtube lingi. Kui tekib huvi, siis kontakteeruge minuga, ma saadan järgmised lingid - 


Kuna ma rohkem ei suuda midagi toota, siis ma parem lõpetan ühe luuletusega ja panoraampildiga, mis avaneb minu pansionaadi toast. 

Üks, kaks, kolm
väljas pole enam külm.
Märtenist "blogija" sai, 
silmaring tal nüüd suur ja lai. 

Kapist välja otsige luud
ja kappi pange talverüüd.
Nüüd algab suurpuhastus,
talveaega unustage köhatus.

Annan pai, veelkord pai,
otsa see blogipostitus sai.
Ja mis sest, et kevad alles algeline,
pole ju hullu, siiski kõik on imeline!


Kommentaarid

 1. Ilmselgelt ma vaatan "Prooviabielu". Muidugi esimene osa oli kõige põnevam ja nüüd on asi juba igavamaks muutunud, aga vaatan ikka edasi, sest "pärleid" vahel ikka lendab. Üldiselt ma muidu ei huvitu taolistest tõsieluseriaalidest ja sedagi sattusin täiesti juhuslikult vaatama ning peale esimest saadet ei jõudnud ära oodata millal järgmine osa hakkaks. Hea huumor kulub ju kõigile ära, isegi KUI see on võlts ja lavastatud.
  Loodetavasti Lisete võtab ka ikka ennast varsti kokku ja teeb mõne blogipostituse . Ma selline stalker et hommikul tööle jõudes klõpsin kõik mind huvitavad blogid läbi ja ma pole väga rõõmus kui uusi postitusi tulnud ei ole , hakka või ise oma blogi kirjutama:D
  Aga kevad tuleb ja elu on lill :)

  VastaKustuta
 2. Minule meeldib ka "Prooviabielu" nii hirmsasti. See huumor seal on kuldaväärt. Ma naeran tavaliselt selle saate ajal nii, et silmad märjad. Eelmise saate lemmiklause oli Heleni poolt: "Ma mõtlesingi poes, et kuidas Sa neid makarone sööd, need on ju nii pikad" - ära ütle, et see pole hirmus hea kild!

  Üks postitus ootab oma aega, tegime Aliexpressist suure tellimuse ja nüüd ootame, et kõik asjad kohale tuleks, et saaks asju võrrelda ja neid hinnata. 3 asja on juba tulnud, kaks nendest on väga head, kolmandat pole veel pakist lahti võtnud.
  Aga kui muidu minu saamatust blogimisest rääkida, siis nagu aru saada on, siis käib mul see nii hooti kui hooti üldse saab. Mul on ikka hea meel, et Sa mul nii ustav blogilugeja oled. Ma üritan siis kasvõi Sinu meeleheaks ennast natukene rohkem taaskord kätte võtta. Siinkohal palun ka Sinu abi. Millest Sa lugeda tahaksid? Sul on selline eelis praegu, et spetsiaalselt ainult Sulle hakkan kirjutama! Haha.

  Kevad on mu lemmikaastaaeg! Kõik tärkab ja see on maailma kõige ilusam! Tahaks nii hirmasti juba maal olla!

  VastaKustuta
 3. Oi neid teemasid oleks palju, millest mina lugeda võiksin, aga mõned mõtted Sulle kui ideedepuuduses vaevled :) : Kuidas on elada omaette, kui palju selle juures oma perega kokku juhtud, kuidas Sa näiteks toitud ja kas teed ka trenni, kui jah, siis millist. Kas oled mõelnud Loobu-Läsnale (ausalt see ongi juba mu meelest nagu üks küla:D ) päriselt elama tulemisest ning mis takistused Sul selle ees oleksid? Mida põnevat Kadrina rahvamajas korraldanud olete? Nagu näha siis mind huvitavad teemad täiesti seinast-seina, samuti telesaadete arvustused . Ikka kõik eluline teema. Huviga loeks ka seda varsti valmivat Aliexpressi tellimuse postitust. Kunagi tegid Sa ka nimekirja asjadest, mida tahaksid mingiks eluaastaks ära teha ja proovida, kaugele nende asjadega jõudnud oled?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei tea, kas kõigele vastused leian, aga annan endast parima! :)

   Kustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused