Tallinn Fashion Week - Diana Arno kevad-suvine kollektsioon

Ma tean, et ma olen sellega juba kohutavalt hiljaks jäänud, aga parem hilja kui mitte kunagi, eks. Käisin nimelt möödunud reedel Keidiga Hilton Tallinn Park hotellis #tallinnfashionweek kahel moeshowl. Nagu pealkirjastki aru saada võib, oli esimeseks Diana Arno värske kevad-suvise kollektsiooni esitus ning teine Goldtime moeshow, sellest aga mõni teine kord. Näitan teile mõnda pilti oma lemmikutest ja puhun niisama "fashion"juttu, hah!

Foto: Erlend Štaub
Pärast moeshowd suundusime linnapeale Keidi sünnipäeva tähistama, aga sellest ajalugu vaikib. Nagu alati. Aga asume nüüd asja kallale!

Fotod: Jelena Rudi
1, 2 ja 3 - Pöörame silmad üleriietele. Minu arust väga mõnusad mahedavärvilised toonid, mis  muide, pidid olema selle hooaja kõige moodsamad värvid!

1 - Meeldib mulle oma tegumoe pärast. Lisaks, kuna tegemist on kašmiiriga, siis usun, et seda mantlit ei tahaks ma mitte kunagi enam seljast võtta. Lisamärkusena - mulle meeldivad pea kõigi komplektide juures olevad mõnusalt kevadised ja "alles tärkavad" detailid (erandid kinnitavad ka reegit). 
2 - Komplekti juures meeldib mulle tegelikult kõige rohkem see seelik ja seda eks ikka tegumoe pärast! Jakike on ka äge, aga mina seda välja ei kannaks, kahju.
3 - Mantel on ka justkui taevast, värv ja kõik muu. Paitaks ja silitaks seda selga panematagi. Sellise tegusa ärinaise mantel. 

Fotod: Jelena Rudi
4, 5 ja 6 - Võime kokku võtta kui mu lemmikud pastelsed kleidid. Või kas ikka on kõik kleidid?

4 - Seda salakavalat kostüümi kandis Iluteemandil tegelikult ka Keit. Kui ma Iluteemandi pilte vaatasin, siis üritasin aru saada, kas tegemist on ikka kleidiga või on tegu hoopiski pükstega. Pildid tõmbasid mind ninapidi! Püksid, mis püksid! Keit kandis seda komplekti madalamate kingadega, mis mulle isiklikult meeldis rohkem. Aga ilus on see ikkagi!
5 - Seda kleiti oli kahes toonis, roheline ja punane. Roheline meeldis mulle väga. Punasel oli minu jaoks kuidagi liiga palju... Vene hõngu. Mina läheks sellisega külapeole ja tunneksin ennast nagu jumalanna. Ainult süda tilguks verd, kui hinnale mõtleks. 
6 - Suvi, suvi, suvi! Rohkem pole vaja vist midagi juurde lisada. Kerge ja kaunis, paneb suve igatsema küll!
Fotod: Jelena Rudi
7 ja 8 -  Minu lemmikud värvilised kleidid! Pöörame varrukatele tähelepanu.. Mul on sellega selline armastan-vihkan suhe. Varjab selle käepeki ära või ei varja - oli mu esimene mõte.

7 - Mul oli vahepeal täielik rohelise maania. Okei, päris maania see ei olnud, sest ma ei käinud 24/7 roheliselt riides, kuna mul lihtsalt puuduvad kapis seda tooni riided. Küll aga sulasin ma, kui see roheline kleit nurga tagant välja astus. Minu arvetes i m e  i l u s!
8 -  Seda kleiti oli erivärvides. Antud tooni valisin ma vist välja pelgalt modelli pärast, sest see sobib tema nahatooniga nii võrratult hästi. Ja jällegi, nii suvi kui suvi olla saab.

Foto: Jelena Rudi
Minu jaoks oli tegemist esimese sellise suure moeshowga, kus olid kõik kõige kuulsamad inimesed kohal. Ja ma istusin esireas, kui hull see on! Ma ei ole ju tegelikult selline fashionista, aga kui kutsutakse ja mu kõrval on niivõrd hea seltskond, siis miks ka mitte. Kael jäi veidi kangeks, aga muidu oli tegu ühe väga toreda kogemusega, kui nii võib öelda. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused