Tallinn Fashion Week - Goldtime: Eesti ehte disainisümfoonia

Eelmises postituses mainisin, et peale Diana Arno kollektsiooni nägin ma veel ka Goldtime'i showd, milles tutvustati Eesti disani läbi väga huvitava võtme. Ainuke miinus kogu selle moeshow juures oli, et enamik esitletavatest asjadest olid nii väikesed, et hea, et mina esimesse ritta need ikka ära silmasin. Kaugemal istudes oleks juba raskemaks läinud.

Fotod: Erlend Štaub
1 - Monquér - Noorhärra vallatutele lokkidele lisaks veel suur konstruktsioon pisikeste detailidega, mida mu silm ära tabas. Palju oli neid, kus väga midagi aru ei saanud. Kodus järgi vaadates oli pilt  kohe palju selgem. Aga, aaah, on see Jesper Veber v?
2 - Tanel Veenre - Erines oma väljapaneku poolest teistest ehk kõige rohkem. 

Fotod: Erlend Štaub
3 - Birgit Skolimowski - Muidu nagu hirmus tore ja värki ning tema loominugt Instagrammist vaadates, on tegu väga ägeda naise ja asjadega, aga show ajal tundus mulle, nagu oleks neiule hunnikus rattalukke harakapesaks pähe pandud. Või mida see teile meenutab?

Fotod: Erlend Štaub
4 - Wooch - Alguses kui neiu mööda kõndis, mõtlesin, et kas puidust kõrvarõngad ning üks kell käel ongi kõik, mida meile näidatakse. Aga ei, vahi kus peideti ära!
5 - Birgit Skolimowski - Sai peaaegu kõige suurema aplausi osaliseks. Mõnusad värvid ja lahe esitlus. Paruka? kohta on mul küll küsimusi, aga las see olla.
6 - New Vintage by Kriss - Olen tema suur austaja. Minu arust on tema looming väga ilus. Ainuüksi sellepärast toon ta praegu siin välja.

Fotod: Erlend Štaub
7 - Aegaon - Ja kõige suurema aplausi sai just tema! 81-aastane härrasmees nimega Tõnu. Aega näinud mees reklaamimaks kellafirmat AEGAON. On, aega veel on! Minu vaieldamatu lemmik. Vanad inimesed on ikka nii südames, et kui talle oleks too rattalukku meenutav harakapesa pähe pandud, siis oleks seegi mu lemmik olnud. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused