Põhjused, miks tulla suvel teatrisse:

 1. Martin McDonagh'i "Viimane võllamees" on kindlasti üks parimaid materjale üldse. Põnevus, õud ning huumor, see suurepärane must huumor. Päris ausalt, tegu on suurepärase tükiga.
 2. Rakvere Teatri suvelavastus "Viimane võllamees" toimub vaieldamatult unikaalses kohas - Loobu mõisa alla kuuluvas aidas (Teatri reklaam Loodi kuivatist on kohalikele veidikene eksitav, sest tegelikult toimub etendus siiski aidas, mitte kõrval asuvas kuivatis. Samuti ka nimi. Külarahvas antud kohta sellise nime all ei tunne, hoone omanik ütleb: "Tead küll, kuidas need nimed rahvasuus muutuvad."). Igatahes on tegu i m e l i s e paekivihoonega.
 3. Eraldi punktina toon veel välja selle, et Loobu küla on vaieldamatult kõige parem koht maailmas, seega kuhu mujale Sa suveetendust veel vaatama peaksid minema.
 4. Lavastajaks on Üllar Saaremäe, kelle lemmikuks Martin McDonagh on. Teate küll, et kui teha midagi, mis Sulle hirmsasti meeldib, siis tuleb sellest midagi vinget. Nii on ka sellega!
 5. Lavastuses mängivad oma ala parimad ja neid .. on palju! Kui Sa oled harjunud Raivo E. Tamme kodus diivanil Allanina nägema, siis selles lavastuses on külalisena üles astuv Tamm hoopis teine. Värvikad karakterid ja üllatus üllatuse otsa on garanteeritud.
 6. Kui Sulle meeldisid Martin McDonagh'i "Üks pealuu Connemaras" (mida ma kahjuks ei näinud) ja "Leenane'i kaunitar" (mis oli seevastu sigahea!) siis meeldib Sulle ka "Viimane võllamees". Ei, mis meeldib, Sa lausa jumaldad seda - minu sõna sellepeale.
 7. Kui Sul on piletid 16.juuni etendusele, siis on Sul suurepärane võimalus tulla pärast etendust Läsna rahvamajja meie küla jaanitulele. Selline võimalus on vaid kord aastas, hah!
 8. Kui Sa tahad enne etendust saada näiteks külatuuri, siis hit me up ja see võimalus on olemas!
 9. Või kui Sa tahad tulla pärast etendust mu juurde sauna, siis hit me up ja ka see võimalus on olemas! Milline võimalus, noh!
 10. Noh-noh ja kui Sul on soetatud piletid 18.juuni toimuvale etendusele, siis Sa näed mind ka. Kuidas, miks, mismoodi - sellest juba siis, kui kogu see trall läbi on.
Tule teatrisse!Kommentaarid

 1. "Üks pealuu Connemaras" on siiani minu lemmik etendus üldse. Olin seda vaatama sõites väga skeptiline, kuna ma ei ole just kõige suurem draama/krimi vaataja. Aga see oli tõsiselt super. Ülihead näitlejad ja super kujundus ja muidugi toimumiskoht Tooma talu oli väga hästi valitud. Üldse ei tahtnud et etendus läbi saaks. Loodan sama ka "Viimane võllamees" etendusest :)

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused